SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aby rozjaśnic wlosy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 200
witam ... mam wlosy ciemny blad a zleksza przechodzace w odcien ryzego ... chcialbym je rozjasnic naturalnym sposobem ! ale neiwiem jak>? doradzicie cos? slyszalem zeby przemyc wlosy woda utleniona z eona niby rozjasnia a czy od wody utlenionej nie zaczna mi wypadac wlosy albo ze zniszcze sobie je? prosze o odpowiedz i dobre rady ... z gory dzieki!:pozdro fot all
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
yhm tak zrob woda utleniona


ponoc rumianek.mozesz sprobowac nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
naaaawet jesli woda utleniona cos by dała to to niszczy włosy. Ten temat rozjasniania włosów juz było poruszany..
osobiście uwazam ze nie ma dobrego(skutecznego zeby zadowolic) naturalnego srodka na rozjasnianie włosów
pamietaj tez ze rozjasnianie to ze wszystkich chyba "zabiegów" przeprowadzanych na wlosach najbardziej je niszczy (przyciemnianie tak nie). Moge to poprzec swoim przykładem,mam blond włosy(farbowane) tzn pasemka i mam porównanie bo kiedys farbowałam na ciemne to widze faktycznie ta róznice. Idzie temu w jakis sposób zaradzic, dbanie o włosy, uzywanie odzywek po myciu, szmponów przeciw wypadaniu włosów, nie susze ich wcale(chyba ze tylko na basenie,inaczej naprawde rzaaaadko) i jakos nie jest źle, ale... kiedys miałam je gestsze. No i regularne podcinanie tez sporo daje.

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-02-12 15:49:36

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!

Następny temat

Cygara - wplyw na forme

WHEY premium