SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"dziura" czy walona oma???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no ale co. masa nie idzie? sila nie idize? a moze estrogeny cie zamulily, bo jak dokopales jeszcze wiecej tescia (a brales 700- czyli wg mnie duzo), sypnales metanem, to estro poszlo w gore na pewno. estro wysoko, LH nisko (blok siedzi, ty bez hcg pociskasz) no i nie ma cisnienia tu i tam.

tak sobie tylko filozuje pod nosem.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
meta mogla przymulic

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dlatego wg mnie bardzo cienkie rozwiazanie, a cykl zrobiony na sile. 2 najbardziej estrogenne srodki i to w polowie cyklu, bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
on chyba robi cykl na mase, nie na sile.


STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Szyderca %-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
masa idzie ale nie czuje doyebania.wytrzymałość słaba w tym tygodniu była.już nie budze sie rano z takim namiotem jak np w 6tym tygodniu enana solo i nie mam takiej agresjii.


mówie ktoś pisał o czymś podobnym.było kiedyś coś takiego że ktoś tam leciał enana potem mixa i miał coś takiego tylko nie moge znaleźć tego postu.słyszałem o takiej "dziurze w cyklu już" i licze na to że na sobotnim treningu poczuje *******niecie już straszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie dales hcg i moze byc jeszcze gorzej, mozna doswiadczyc chvjowego libido nawet na gramie enana wlasnie z tego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
tak se tylko mysle a dlaczego clomy nie dac w trakcie np nie ma dostepu do hcg i ma clome

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
mozna. sa kolesie, ktorzy w czasie cyklu jedza clom caly czas (lub fazami) tableta c2d/c3d. ponoc pomaga w temacie lozkowym. jak jest ciezko, to mozna sprawdzic. a jak nie jest - to szkoda sie truc

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
bo ja tez niedlugo wejde na cykl ale ja mam lipe z hcg u siebie i w trakcie bym dal clome zamiast hcg czyli moze byc

sila walka honor

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biodostepnosc HCG, po iniekcji domiesniowej lub podskornej.

Następny temat

Cykl do oceny...

WHEY premium