SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Strzelanie" palcami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
reumatyzmu nie wyleczysz, jesli chcesz sprawdzic czy go masz zrób sobie badania krwi, wystarczą odczyny: latexowy i wallera-rossego, jesli wyjdzie pozytyw to przykro mi masz cos z reumatyzmem.

wiem ze zapalenie stawów mozna wyleczyc, ale nie zawsze wyjdzie na badaniach ze ma sie zapalenie i lekarza nie przekona to ze nie zawsze w badaniach to wyjdzie (tak jest w moim przypadku)

z tego co sie dowiedzialem od ludzi z sfd, co przeczytalem w ksiązkąch mam: zapalenie stawów albo zapalenie kaletek maziowych, jedyne co mnie wyleczy to mocny srodek przeciwzapalny w zastrzykach ale takie cos tylko na recepte jedyne co mi zostaje to prosic lekarzy, ewentualnie dawac jeszcze w łape..

http://www.przychodnia.pl/reumatyzm/index2.php3?t=2  tu masz co nie co o reumatyzmie

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
dzieki te badania mialem robione i wyszły w sumie dobrze tego rossego czy jakiego tam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
znaczy sie wyszlo pozytywnie czy negatywnie ??

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
wyszło ze jest wszystko ze mna okay Nie pamietam juz dokladnie ale wsystko bylo w normie bodajze, musialbym znalezc ten wynik i zobaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
a kto weryfikowal wyniki ?? bo jesli lekarz to widzial i powiedzial ze jestes zdrowy to ok.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
evernever - a co masz ze stawami? Jak to się objawia? Bo ja mam tak że mi się czasem zdarza że mi tak jakby kość wypada ze stawu i nie moge daną częścią ciała ruszyć... tak mam z palcami u stóp (podczas pływania), kolanami (przy np. siadaniu na schodach) i z ramionami (nimi moge sobie taki poruszać ale mocniej nie wypadają)... Co do tych stóp i kolan to nie mam tak zawsze ale często... byłem z tym u lekarza to mi kazał ćwiczyć i niby mięśnie mi to "naprawią" ale jak tu mięśnie w palcach u stóp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
ja mam najprawdopodobniej jakies zapalenie. hmm wypadanie kosci ze stawu, przyznam ze za bardzo nie rozumie, moze cos z wiązadłami. nie miales rtg robione, ewentualnie usg bo mri to napewno nie

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
zdrowy to ja nie jestem bo mnie noga boli a co powiedzial hmm ze cos mam ze stawami i trzeba to leczyc ale nie mialem czasu i juz nie poszedlem bo kolejki takie do lekarza ze masakra a w tym czasie mialem maturke takze jakos to poszło ale nadal mnie to wkurza weic jak bede mial troche wolnego czasu to bede musial cos z tym zrobic ale poki co to czasu nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Nie zgadzam sie tak do konca z tym niszczeniem powierzchni stawowych. To zalezy od tego jak czesto sie "strzela" i jak to dokladnie wyglada. Staw aby byl zdrowy musi regularnie znajdowac sie w skrajnych polozeniach. Ponadto bardzo istotna jest gra slizgu stawowego.
Zbyt czeste strzelanie- bardziej balbym sie rozluznienia tkanek miekkich otaczajacych staw. A to zawsze prowadzi do jakiejs formy destabilizacji. Mam przyklad pani, ktora wybrala sie na turnus... Prowadzil ja pan doktor, ktory zajmowal sie rehabilitacja. Problem polega na tym ,ze przeprowadzal u niej zabiegi manipulacyjne kregoslupa kilka razy dziennie. To jest niedopuszczalne. No i niestety nabawila sie nietabilnosci. Uwazac trzeba z wszystkim.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Ja kiedys jak gralem sobie spokojnie w counter-strike nagle slysze domofon dzwoni ja szybko zdjolem sluchawy bieglem i potknalem sie o kabel od sluchawek i jak sie ***nalem w szafke duzym palcem to mysalalem ze na cycki ***ne ... mialem sciagany paznokiec z tego palca i po jakis 2 miechach zrobilo mi sie to samo tylko z drugiej sstrony palca ... sciagany mialem kawalek paznokcia i jak do tej pory jest gut ... mam nadzieje ze juz sie zagoi ... ale bol niesamowity ja to jeszcze mialem robione bez znieczulenia

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo wazny problem !!!!

Następny temat

Kryształy polekowe w moczu

WHEY premium