SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-Tyrosine 100 kap./500 mg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
mam pytanie czy ktoś brał juz ten produkt L-Tyrosine 100 kap./500 mg firmy kaizen bo natrafilem na niego i zastanawiam się czy bedzie dobry w połączeniu z nitrobolonII:/

Jestem jak chinski znak równowagi równowaga trening mi w tym pomaga

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm l-tyrozyna to niezły dopalacz, jest np. zastosowany w XP Energized. Jak chcesz możesz dokupić, jedyne efekty jakie poczujesz to lepsze pobudzenie na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
dzieki dudek czyli l tyrosine to typowy energetyk działa jak napój energetyczny tylko jest na bazie ziół?? mam pytanie czy długo go stosowałeś

Jestem jak chinski znak równowagi równowaga trening mi w tym pomaga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stosowałem w czasie redukcji z kofeiną i musze ci powiedzieć, że ładnie dodawało energii, nei czułem zmęczenia podczas aerobów . Tylko ja stosowałem w prochu z NOVA. Zalecana dawka to bodajże 2-3g najlepiej z kofeiną i w twoim przypadku z nitro II :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
dzeki dudek>czylu l-tyrosine to dopalacz jak napoj energetyczny tylko w formie tablek na bazie ziół

Jestem jak chinski znak równowagi równowaga trening mi w tym pomaga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napój energetyczny typu red bull nie dorasta to pięt (jeśli chodzi o pobudzenie) 3g tyrozyny i 200mg kofeiny :D.

Powodzenia w treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
ostatnie pytanie czy nie przeszkadza to w treningu na masę?? i czy koniecznie łączyc to z kofeiną??
dzeki za wszystkie posty

Jestem jak chinski znak równowagi równowaga trening mi w tym pomaga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie koniecznie, ale z kofeina czujes zjuż naprawde neizłego powera. Nawet wypicie mocnej kawy i 3g tyrozyny to super sprawa. Nie przeszkadza to w zaden sposób w treningu na mase. Moze jedynie mniej sie nawodnisz, ale chyba retencja wody to nie jest twój priorytet :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
Tyrozyna jest swietna, jeden z moich FAVOURITE SUPS. Bez wzgledu na firme. Nie patrz na etykietke tylko przeliczaj zawsze tak aby jednorazowa dawka to bylo min. 2gramy. Dziennie 2-3 razy po 2gramy

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
yeah yeah i jeszcze raz yeah! nie wiadomo jak opisac tyrozyne, trzeb barc jesli jest i sie zachwycac:

3x TAK

AEROBY: TAK
SILKA: TAK
STAN MOZGOWNICY: TAAAAAAK

civic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NItrobolan Vs Nitrobolan2.....Nitrobolan+Kreatyna?? Prosze o pomoc!!

Następny temat

Mocne pier****cie

WHEY premium