SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Alhambra w kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
o tłustych i kaloryucznych ciastach nic nie mów.... na święta moja teściowa zrobiła ciacho a'la kinder country - na dole chyba herbatniki, w środku masa z mascarpone, śmietany 36%, masy cukru i płatki pszenica w miodzie, na górze herbatniki polane czekoladą ze śmietanką i posypane płatkami.... ciasto nie można powiedzieć bo było okropnie pyszne, zresztą jak coś ma w sobie mascarpone i śmietankę t omusi być przepyszne, ale o kaloriach raczej starałem się nie myśleć, bo bym oprócz kawałka ciasta nic więcej nie jadł, dlatego w święta po prpstu cieszę się jedzeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
ha... ha... to u mnie w serniku było podobnie : twaróg z wiaderka 18 % tłuszczu, mascarpone, kremówka 36 % i biała czekolada. Posłodziłam erytrytolem, więc tylko tyle pod kątem "fit" :). Zamierzałam tylko spróbować odrobinkę, jak wyszło, ale za dobre było, więc sobie pojadłam w Świeta

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
patrząc na bilans tygodniowy to po takich ciastach reszta tygodnia post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
DJ_DoDo
o tłustych i kaloryucznych ciastach nic nie mów.... na święta moja teściowa zrobiła ciacho a'la kinder country - na dole chyba herbatniki, w środku masa z mascarpone, śmietany 36%, masy cukru i płatki pszenica w miodzie, na górze herbatniki polane czekoladą ze śmietanką i posypane płatkami.... ciasto nie można powiedzieć bo było okropnie pyszne, zresztą jak coś ma w sobie mascarpone i śmietankę t omusi być przepyszne, ale o kaloriach raczej starałem się nie myśleć, bo bym oprócz kawałka ciasta nic więcej nie jadł, dlatego w święta po prpstu cieszę się jedzeniem


Hmmm, gdybym miała taką teściowa, to już bym nie chodziła, tylko się toczyła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
całe szczęście, wie już, że jak mówię na starcie "że nic nie jem", albo "ja tylko mięso i warzywa" to nie ma sensu dyskutować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
keto śniadanie
zupa chrzanowa
pianka
sałatka
kiełbaska














"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
sałatka
chlebek bananowy
obiad- kurczak i warzywa w sosie serowym
sałatka










3

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Lubię takie eleganckie rzodkieweczki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Chlebek bananowy, ale po zdjęciu nabrałem ochotę na zrobienie jakiegoś Brownie LC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
sałatka
kiełbaska
truskawki i pianka
kolejne sałatki













"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog marca 2021-wyniki

Następny temat

Placki serowe LC

WHEY premium