SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie paru kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
Witam serdecznie. Postanowilem zalogować sie tutaj na forum żeby uzyskać pomocy. Mianowicie chodzi o to ze potrzebuje zrzucić od 5 do 8kg (zrzucienie wagi do zawodow). Trzy razy w tyg trenuje Muay Thai (wtorek, środa, piatek po 1.5h) w Poniedziałki, czwartki i soboty uprawiam aeroby min 5km ciąglego biegu. Zastanawiałem sie nad kolejnym spalaczem. Uzywałem juz takich jak Thermo speed, venom, burn extreme a tydzien temu skończyłem brać Oxy elite pro. Macie moze jakies sugestie co do dobrych spalaczy? Może coś zmienic w tygodniu treningowym? Dodam, że dietę miałem w miare jakąś zachowaną.
Ze sportowym pozdrowieniem
krisuu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pokaż tą dietę, oraz ankieta działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
I posiłek około 8 rano
- 4 jaja kurze całe
- pieczywo chrupkie badz płatki owsiane
- WARZYWA (pomidor/ogórek/sałata)


II posiłek około 10:00-11:00
- bułki grahamki
- ciemne pieczywo
- Owoce

III posiłek kolo 14:00-15:00
- pierś z kurczaka
- 50g kasza gryczana bądz ryż
- WARZYWA


IV posiłek (18:00)
- Owoce
- Jogurt

Po godz 18 staram sie unikać jakiego kolwiek posiłku,
Tak jak opisałem wyglada mniej wiecej moja dieta.

Ps. Gdzie mogę wypełnić jakąś ankiete? Sorki za pytanie ale narazie nie ogarniam wszystkiego
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
czyli diety nie masz. poczytaj chociażby 10wskazówek żywieniowych, czy https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
Dobrze poczytam. A jesli chodzi o spalacze co moglibyscie polecic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przy takim żywieniu nic.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, prosba o ocene

Następny temat

Dieta do oceny - masa

WHEY premium