SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zostan zwierzakiem juz tej jesieni

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Marku c . Tu była mowa o 2 tygodniach zatem na szybko przeliczyłem ile jednego i drugiego jest do kupy . Dla mnie (inaczej moim zdaniem) ten cały cykl to jedna wielka bzdura . Nie chciałem tego pisac dosadnie wcześniej wiec puszczałem tylko aluzje . Wydaje mi się też że trochę na siłe bronisz kolegi klubowego pomimo tego że sadzi klafiory Zresztą facet pisze o śmiesznych dawkach teścia a ty to ripostujesz opowieścią o tym jak to komus tam sie jaja skurczyły i tylko jedno biedne mu ocalało. Dajmy temu spokój przecież jestsmy za starzy żeby wierzyc w to że takie dawki mają wpływ na wielkość i czynność jąder , zeby wierzyć w skuteczność odbloku w chwili gdy organizm jest nasycony sztucznym tesciem i że jak odblok zacznie dziłac to sie go odrazu zniesie nastepnym tesciem .Ale i tak to coś dało. I w cała tą śmieszną teorie że jak sobie (praktycznie ) w czasie cyklu wsadze odblok to po całej kuracji będe mniej zblokowany .
Dla mnie to niestety sa banialuki choć zapewne znajdą sie zaraz orendownicy tej fantastycznej metody którzy stwierdzą że sobie jaja suwmiarką mierzyli i to napewno jest super bo wszyscy kiedyś u nich tak robili. Ale to już ich problem i chyba nie ma sensu tego na siłe innym wciskać . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
"ziki wtedy do tescia wino oral dalbym od razu (zakladamy ze chcesz jak najmiej fatu )"


akurat bardziej planowalem winko brac pod koniec ...zeby ladnie miesko ubic...

Planuje cos takiego ze suste dam na 8 tyg...na poczatku razem z susta(poki sie rozkreci) dam propa na kicka zamiast mety(ktorej brac nie moge) pozniej leci susta i dorzucam winko oral...na koniec susty daje propa na delikatne zejscie z susty(zeby uniknac wachania stezenia mocnego)
eca/sally -2 tyg on/2tyg off bedzie szlo caly cykl oraz male dawki t3 na 6 tygodni...
I nie wiem czy dorzucic superke na sam poczatek ? Gregor radzil ze to dobre rozwiazanie :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wiesz Mrówa, jednak potrzymuje to by np po 8 tyg kuracji tesciem ( mowa o dakwachwiekszychn iz podal zambon) przerz 3 tyg brac hcg , sprawdzilem praktyczne jest to oplacalne. w pewnym wieku jadra zaczynaja bardzo szybko reagowac na dawki testosteronu podawane z zwenatrz. jesli masz dwadziescia kilka lat to ( u mnie tez task bylo) jadra nawet po 8 tyg kuracji testosteronem w dawce 250mg/tyd rzeczywiscie maleja nieznacznie (choc tez ni u kazdego) , jednak po trzydziestce jest nieci gorzej , wtedy jaja maleja w sporym tempie ( historie ktore przytoczylem o koledze ktoremu jadra nie powrocily do normy nie sa wyssane z palca - fakt ze facet robil kuracje 6 i wiecej mies na sporych dawkach test. uwazam ze jesli by wtedy stosowal wlasnie przerwy o ktirych wspominamy wraz ze stymulacja hcg , nie doszloby do tego). rozmawiasz z praktykiem , ktory zaliczyl blisko polowwe swego zycia na towarze, co mnie upowaznia do wypoiwiedzi zdecydowanych i nie zawsze zgoenych ze schematami. moje wypowiedzi nie wynikaja z teorii a z praktyki wlasnej i rozmow z doswiadczonymi kolegami. obecnie aspekt zdrowotny dla mnie liczy sie bardziej niz to ile masy czy sily da sie uzyskac na kuracji, zwlaszcza ze spora czesc forumowiczow planuje calkiem mocne kuracjie(czytam) i dla tego wcinam sie ze swymi wypowiedziami odnsnie przestrog jak i opinii coi robic by szkodzic w niewielkim stopniu. prosze zauwaz ze nie wypowiadam sie "wzez wiecej " "wez dluzej" wez to bo to mocniejsze " a zdecydowanie wypowiadam sie tylko jesli moge pomoc by mozliwie uniknac negatywnych skutkow brania saa.
pozdr.
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
To i ja swoje 3 grosze dorzucę...

Moim zdaniem do każdego mocniejszego cyklu powinno się dołączać HCG, po to aby receptory LH w jądrach nie "schowały się", bo potem są problemy z odblokiem, tzn. nawet gdy przysadka zostanie odblokowana, hormony LH i FSH bedą w normie, jądra nie reagują jak powinny na nie i przez to libido sięga dna, a produkcja własnego teścia jest słaba

Pozdr, e0r / sfd

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-08-20 14:53:42

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
W zasadzie to zgadzam się z wami trzyma jest to zasadne ale przy dużych dawkach i długich cyklach. Przy tego typu cyklu jest to moim zdaniem zupełnie zbęde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Odpowie ktos na moj pytanie :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
ziki ja odpowiem, co do tzw robienia suchej masy miesniowej dieta jest podstawa. na dobra sprwe sprawdza sie albo ckd ( czyli niskoweglowodanowa z ladowaniem co 5 dzien) albo ditea z kontrola weglowodanow , czyli jesz tylko zlozone i to w dawce nie przekraczajacej 3g na/kg wagi w zasadzie w posilkach 1 czyli snadaniu oraz w 2 posilkach po treningu, reszta posilkow to mieso jaja i warzywa. wtedy nie ma wiekszego znaczenia jaki towar zastosujesz , mozesz brac nawet omena z deca ( bedzisz mial tylko 'grubsza skore" i nieco m,niej wyrazne zyly, oczywisce jesli wezmiesz tren ( watpie czy istnieje jeszcze prawdziwy) do tego wino i tescia prop. skora bedzie pergaminowa i zyly widoczniejsze niz przy poprzedniej propozycji. jednak i tak wazne jest to co zjesz a nie to co wezmiesz i w jakich dawkach.
pozdr
mc

ps
kiedys probowalem roznych diet extremalnych i uwazam ze kazdy kto chce stosowac saa powinien tez sprobowac roznych diet notowac badac i wyciagac wnioski - da mu to doswiadczenie ktorego nigdy nie zdobedzie czytajac lub rozmawiajac na tematy poruszane
dieta ma wygladac tak :
kazdy dzien wyglada tak samo ! wyliczone b/we/tl na 5 lub 6 posilkow pozniej po 2 tyg oberwacji regulacja tluszczem lub weglami .... idt

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
gubie sie w Waszych rozpiskach - trudno mi jest je rozszyfrowywac
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Dzieki Marek za rade....jezeli ktos jeszcze ma cos do powiedzenia w moim dylemacie to pisac ...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Ja też z rzszyfrowywaniem jestem do tyłu.Zresztą jestem internetowym troglodytą więc poprostu nie kapuje niektórych skrutów. Co to znaczy: b/we/tl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak mozna kupic saa w irlandii ?

Następny temat

Cykl "Na poczatek"

WHEY premium