SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia dziewczyny przed i po - pamieta ktos?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
bardzo ladne kobiece ksztalty - jestem na TAK

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 800
co tu wiecej pisac niesamowite!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6123
Zaskron zal mi ciebie juz mi sie nie chce czytac twoich wypowiedzi w kazdym dziale z osobna

**** PiErOńSkIe HaNySy ****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
XP gratuluje koleżance/dziewczynie ; )
ale
przemiana Niuni własnie jest duża bo oprócz samej redukcji wagi widać podrasowanie sylwetki na "fit".
jak zawsze nogi trochę odstają , ale taka genetyka =]

Zmieniony przez - debe w dniu 2007-01-30 15:41:41

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
wow !!! jak moja sie kiedys spasie to wysylam na szkolenie do xp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4968
równiez jestem na TAK...:)

IM WIECEJ POTU NA TRENINGU, TYM MNIEJ KRWI NA RINGU..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 106 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1743
XP rzeźbiarz z ciebie... prawdziwy artysta jesteś lepszy od Michała Anioła... mógłbyś tak odpicować wszystkie dupcie w Polsce :D sog duchowy :D gratki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
klasa ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 116
co do dziewczyny z pierwszej strony - super! czegoś takiego jeszcze nie widziałam i pewnie wielu to zmotywuje:) co do Niuni- redukcja zakończona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
Niunia, uważam, ze wyglądasz świetnie i nie tylko ja tak uważam, ponieważ w którymś z postów, Twoje fotki były mi nawet polecane przez moderatora jako "wzór" jak powinien wyglądać kobiecy biceps. Bo patrząc na swoje ramiona to nawet nie wiem, jak to to nazwać. Uważam że na fotkach, które tu umiescilas widać ewidentną zmianę. Chciałabym wyglądać tak jak Ty teraz. Co do "magicznej przemiany" to faktycznie gratulacje dla bohaterki tego postu, gratuluję jej dwóch rzeczy, po pierwsze wytrwałosci, a po drugie fajnego chłopaka, który tą przemianę zainicjował i jak domniemam pilotował. Hmmm... tak sobię myslę, ech... ci mężczyźni, zauważyli dziewczynę dopiero wtedy, jak ta schudła troche kilo i zmieniła swój image, ale to nadal ta sama osoba. Ale się nie dziwię, sama mam czterech braci i znam ich podejście... po prostu mężczyźni...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO OCENY + COŚ NA OBRZERSTWO:)

Następny temat

NitroBolon...HELP

WHEY premium