SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbieraj kody.... dwa pytania

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691


Witam,
mam 2 pytania dotyczące konkursu "Zbieraj kody, wygrywaj nagrody":
1) czy lekko uszkodzone opakowanie (urwane pół pierwszego paska z kodu kreskowego - na zdjęciu) z nietkniętym hologramem kwalifikuje się do konkursu?
2) z kalkulatora wynika, że BCAA Mega Caps 120 kaps blistry w opakownaiu kartonowym to 0 punktów. Czy to prawda? Zdziwiło mnie to, bo na wewnętrznej stronie opakowania jest informacja o tym, żeby wyciąż i przesłać odpowiednią część opakowania żeby zdobyć punkty.
Dziękuję i pozdrawiam
PW
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. nie moge gwaratnowac
ale ja bym smialo wysylal na Twoim miejscu
2. brac biora jesli jest kod 2D i kreskowy
ale to nowe opakowanie wiec moglo jeszcze nie zostac dodane do kalkulatora

odczekalbym wiec teraz z wysylka akurat tego kodu aby uniknac problemow i nieporozumien

zawsze tez mozna od PN do PT 9-15 zadzonic na infolinie i sie upewnic

Infolinia 0 801 19 42 42 (29gr / połączenie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
Dzięki.
Chcę uniknąć problemów z odsyłaniem i wysyłaniem przesyłek, czekaniem pół roku na suplement za 50 zł. Będę dzwonił.
Pozdrawiam
PW

EDIT: Dzwoniłem, gdyby kiedyś kogoś interesowały takie sprawy, to:
1) Jeśli hologram nieruszony i kod czytelny (w moim przypadku raczej jest czytelny) to ok;
2) Do opakowania kartonowego od blistrów trzeba dodać paragon, bo właściciele sklepów robili wałki.

Zmieniony przez - rudeboyJanek w dniu 2010-09-06 08:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
zeby nie zasmiecać, czy są jakies punkty z displayow aqua plus i iso plus? Na 6pakach jest hologram, a na stronie nie ma....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
napoje nie biora udzialu w zabawie o ile dobrze pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
byłem w sklepie zapytać, czy nie mogą wystawić mi paragonu wstecz za te bcaa albo jego kopii (bo wyrzuciłem stary),a sprzedawca powiedział, że paragon trzeba mieć za displaye, nie za takie opakowania jak na moim zdjęciu. Nie ściemniał raczej, bo jak się dowiedziałem, że nie ma szefa, to tylko zapytałem o to, czy trzeba mieć paragon.
Na stronie konkursu wciąż jest 0 pkt za to opakowanie bcaa. Czy ktoś mógłby to ostatecznie wyjaśnić/naprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157
Jeżeli chodzi bcaa w blistrach to można uzyskać punkty ale za cały display . wtedy wysyłasz paragon razem z wyciętym kodem, który jest na dole displaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
odpowiedz mam nadzieje juz za chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
1 - lekko uszkadzone kody (np. podczas otwierania) powinny być uznane.
2 - bcca "błąd systemu" - juz to zostało zgłoszone do zmiany - produkt jest jak najbardziej przeliczny na punkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no i all jasne !

milej zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691


1) dziękuję za odp.
2) chcę się upewnić - do oopakowania, jakie zamieszczam w niniejszym poscie na zdjęciu, nie trzeba paragonu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plakaty

Następny temat

Tylko dla Czytelników Perfect Body - Bryan Haycock odpowiada na Wasze pytania !

forma lato