SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zatruta wątroba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364611 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669579
Ja pisze ze sylimarol nie nadaje się jako osłonka do metki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
No czyli masz nakreślone co i jak masz robić, trzymaj się tego co Lodzianin Ci napisał, nie biłeś teścia i wszystko poleciało bo nie robiłeś żadnego odbloku to normalne i tak jak pisałem i będę to powtarzał czytaj, dokształcaj się na temat środków, hormonów i o ogólnie o dopingu bo musisz znać chociaż podstawy, środki bo jeżeli Ty nie wiesz co to IA to ciężko Ci pomóc bo my piszemy a Ty nie wiesz o co biega, teraz rozumiesz i tu nic nie robi się na pałę tylko wszystko musi być poparte badaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 174
dzięki za wypowiedzi. Badania z 16.05: tst 4 norma od 8 , e2 w normie, fsh 0.86 norma od 0.95 . czyli zrobiłem błąd że nie wziąłem od razu hcg 3 dni po odstawieniu enana? miałęm wtedy estro nie w normie. czy można brac hcg gdy estro nie jest w normie? dopiero teraz wróciło po 30 dniach to chyba dopiero teraz powinienem hcg wziąć? Poszerze niebawem diagnostyke wątroby. prolaktyny nie zbadałem. czyli jak prolaktyna w normie teraz to wskakuję z powrotem na testa 1cm enan i w między czasie zrobie diagnostykę wątroby. hepa jem ciagle , liv52 , NAC tez. Sylimarol juz po podwyzszonych wynikach mialem kupic dodatkowo na leczenie wątroby. okej zapisze sobie lek poproszę lekarza o niego. heparagen na wątrobę 2op 10 dni 3*200 mg i później już 3*100 mg. sprwadze prolaktyne w poniedziałek i jak jest ok to mogę wrócić na testa? na odblok jednoczesnie np. poniedziałek wieczorem tst i w srode hcg zaczne bic 2 opakowania z przerwą 7dni i 1 paczka clomidu ? cykl trwal od stycznia do polowy kwietnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 174
myśle, że mogłem odstawić metę i pozostać na tst enan skoro i tak na niego wracam, ale przestraszyłem się tych wyników. wiadomo na diagnostysce może wyjść coś mimo wszystko ale mam nadzieje ze nie wyjdzie nic. usg było ok. tst ponoć lekko wątrobę tylko męczy, meta to zrobiła najpewniej tak jak pisaliście. kminie jak wejść na to testo z powrotem jakby prolaktyna była teraz OK. jak połączyć to z odblokiem kiedy co zjeść. ja myślę o czymś takim paczka hcg , 7 dni przerwy , paczka hcg , 7 dni przerwy , paczka clomidu. ile trwa zjedzenie jednej paczki clomidu? czy ktoś byłby skłonny rozpisać mi ten odblok? pozdro. i takie pytanko czy taki zjazd na 35 dni i powrót na testo to jest jakas duza tragedia? no spadki sa spore i zle mi z tym nagłym zejsciem bo co dopiero sie dobrze wkrecił... czy odblok wyjdzie na badaniach jesli jest robiony podczas cyklu tst? tzw. mostki ? lh i fsh bedzie w normie mimo ze sie dalej jest na tst jak sie zrobi odblok? w sensie na chwile to sie odblokuje i bedzie znowu powoli sie blokowac przez trwajacy dalej cykl? bo zastanawiam sie jak zbadac skutecznosc odbloku jesli jest sie nadal na cyklu. po co badać progesteron? sory ze mam tyle pytań, może powinienem w necie poczytać najpierw trochę zamiast was wypytywać. dziękuje wam za odpowiedzi.



Zmieniony przez - steryd98 w dniu 2022-05-20 12:51:19

Zmieniony przez - steryd98 w dniu 2022-05-20 12:51:24

Zmieniony przez - steryd98 w dniu 2022-05-20 12:55:13

Zmieniony przez - steryd98 w dniu 2022-05-20 13:01:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364611 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669579
Nie kombinuj tylko wbija na testa solo i wrzuc przy okazji z 5000 hcg podzielone na mniejsze dawki
Kontroluj e2 I prl na cyklu
Watrobe podciągniesz lekami do normy i jedz trenuj rośnij

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 174
Oki dzieki wielkie za rady. tak zrobię, bede co 30dni e2 i prl badac i wbijam na solo Testo i rośniemy dalej . Pozdro , wszystkiego dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Czytaj czytaj czytaj bo mylisz ostro pojęcia. I pamiętaj, że koledzy, których uważasz za doświadczonych, to że mówią pewni siebie o skomplikowanych rzeczaxh i robią na Tobie wrażenie wcale nie muszą mieć doświadczenia ani dobrej wiedzy. Mało wiesz więc nie potrafisz tego ocenić... Sam weryfikuj to co mówią. Zawsze możesz tu dopytać.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-05-22 11:11:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
steryd98
Oki dzieki wielkie za rady. tak zrobię, bede co 30dni e2 i prl badac i wbijam na solo Testo i rośniemy dalej . Pozdro , wszystkiego dobrego
nie musisz badac co miesiąc,raz badasz dobiera się dawkę ia ew prl I po 2tyg się sprawdza czy trafiło z dawka i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Profilaktyka to podstawa zwłaszcza jak autor jest niedoświadczony, ten kto jest na towarze lata to zna swój organizm i potrafi wyczuć że coś nie gra w hormonach i wtedy robi badania a Ty dobrze by było jak byś robił badania raz na miesiąc a jak wyczówasz jakieś niepokojące objawy to jak najszybciej robisz badania, nie czekasz miesiąc bo czym szybciej zareagujesz tym lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 174
Dużo jeszcze będę musiał porozkminiać, bo właśnie widzę, że jednak wiele rzeczy trochę chodziło bez sensu - np. nie mam dobranej dawki ia, jak już wybijało mi estro i czułem się gorzej to brałem 12mg exemestane i ew. potem 2x po 0.5 tabletki 12mg przez dwa dni i to pomagało oczywiście, tylko nie miałem stałej dawki tylko już po fakcie reagowałem, może wybadanie co jaki czas mi wybija estro pozwoli dobrać stałą dawkę? jakie dawki przy 1 cencie testo są standardowe? podejrzewam, że każdy ma inaczej mi się wydaję, że co 8-10 dni 12mg powinienem brać, bo niestety dość szybko aromatyzuję się teraz badać będę co miesiąc e2 i prolaktynę. zarzuciłem jeszcze mk677 ponoć nie wpływa na wątrobę negatywnie.. ;) jak sądzicie czy sensownie jest wbić oprócz centa enana , za na przykład 2-3 miesiące jak już się wkręcę dobrze - co 2-3 strzały dodatkowego centa masteronu? ponoć zapobiega aromatyzacji no i by coś więcej tst wleciało. też nie badałem prolaktyny też chodziła bez kontroli...


Zmieniony przez - steryd98 w dniu 2022-05-22 23:33:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na ból barku po injekcji?

Następny temat

Przejście z npp na ture

WHEY premium