SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie ( zgłupialam juz )

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej szybkie pytanie

Kalkulatory wyliczają moje bmr 1433.42 ( sprawdzalam wiele plus liczyłam ze wzorów i jest pi razy oki tak samo :) )

Aby utrzymac wage kalulator na stronie potreningu pokazuje 2221.8kcal

Aktywnosc ustawiłam jako umiarkowana z cwiczeniami 1-2 razy w tygodniu mysle ze powinno byc ok jak zjem wiecej niz 2200 czuje sie wydeta i pełna. Chce rowniez manipulować troche kaloriami, zalezne od dnia co bede robila w pracy, czy siedziala caly dzien czy pracowala ciezko z potem na czole, jako ze roznie to w pracy bywa niestety i kazdy dzien jest inny lub w dzien wolny od pracy i cwiczen bede zalegała tylko na lozku :) także utnę troche lub dodam bo nie potrzebuje tyle samo kalorii jesli dobrze rozumuję, aprzeciez a kalulator tego nie wylicza tak ? Czy trzymac sie lepiej jeden sumy kalorii nie zależnie od dnia ?

Mój cel to redukcja takze rozumuje ze od tych 2220 kcal odejmuję na poczatek z 400 takze 1800 kcal to to co powinninnam jesc dziennie rozumie ? ale co dniami gdzie mam treningami czy to wszystko jest uwzglednione w tym kalkulatorze czy jak pojde cwiczyc dzisiaj to mam ciagle zjesc 1800 skoro to juz jest po ucieciu kalorii czy zjesc wtedy wiecej, zjesc te 2200 zeby za szybko nie schudnąć bo nie chce wiszacej skory na brzuchu ? co jak mam dzien wolny i pojde cwiczyc albo w pracy trafi sie dzien gdzie bede pracowala ciezko plus jeszcze pojdę na silownie jak policzyc tte kalorie bo juz glupieję.

Dziekuje
Ania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie odejmuj na poczatek nic tylko zacznij od 2100-2200 i zobaczysz co i jak, jak dzien nie treningowy czy jakieś luzy to zamiast wegli z ryżu czy makaronów itp staraj się więcej warzyw zjadać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy bede mógł tak wyglądać

Następny temat

smród po alkohoku

WHEY premium