SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienie nr. 42773

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kelton_SS z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Witam, nie dawno złożyłem zamówienie (42773) na ławkę Heavy Hyperion. 03.01 dokonałem przelewu na wasze konto i oczekiwałem maila z realizacją zamówienia, ale po kilku dniach napisał do mnie człowiek z tego adresu [email protected] z zapytaniem czy jestem w dalszym ciągu zainteresowany kupnem waszego produktu. Po krótkiej wymianie mailowej wysłałem mu potwierdzenie przelewu i od tej pory brak kontaktu. Dzwoniłem do waszego BOK tam miła pani powiedziała mi że sprawę wyjaśni z księgową i paczka zostanie wysłana 08.01 i dojdzie w piątek. Dziś jest 12 a ja nie moge się skontaktować z wami drogą mailową ani telefonicznie, chciałbym jak najszybciej rozwiązać tę sprawę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Panie Macieju przesłałem Panu na maila ofertę obciążenia i gryfów, prosze sie z nią zapoznac i udzielic mi informacji czy będzie nią Pan zainteresowany.
W ofercie znajduje się gryf 213cm będzie on bardziej odpowiedni niż 180cm.
Większa część chwytna jest w 213cm przy 180cm mógłby miec Pan problemy przy odkładaniu sztangi na stojaki.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Witam Panie Macieju

Z tego co sprawdzięłm w Pana zamówieniu wysłalismy do Pana ławkę dnia 8 stycznia.
Prosze o informację czy juz Pan otrzymał ławkę od kuriera.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Właśnie nie, dziś udało mi się dodzwonić do waszego BOK, rozmawiałem z miłą Panią i potwierdziła ona informację ze paczka zostanie wysłana dziś, a dojdzie jutro- tak mnie poinformowano. Poprosiłem również Panią o oto by zadbała żeby paczka była cała bez żadnych niespodzianek, zobaczymy jak dojdzie. Na pewno was o tym poinformuje i liczę na to że nie będę musiał paczki odsyłać z powodów jej nie zgodności z opisem lub usterek.

Mam to Pana pytanie jak to jest z tym obciązeniem chciałbym zamówić u was zestaw obciążeń,
ten http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/8/278
albo ten http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/8/269

Pisze po indywidualnych konsultacjach, i dodatkowo do któregoś z zestawów dobierałbym gryf podwójnie łamany. Ostatnie pytanie który gryf prosty jest lepszy 180 czy ten 213? Jak jest różnica w ćwiczeniu nimi?

Czy w związku że zamówiłem już u was ławeczkę i planuje obicążenie mogę liczyć na jakąkolwiek obniżkę lub rabat?


Pozdrawiam

Zmieniony przez - Maciek44 w dniu 2013-01-14 16:13:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Maciek44

Aktualnie mamy brak ociążenia na magazynie skończyło sie nam czekamy na nową dostawe obciążenia od producenta.
Jeżeli chodzi o gryf do ławki to najbardziej odpowiednim będzie gryf 213cm.
Prosiłbym o informację jak tylko ławka dojdzie czy wszystko z nią w porządku.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
To znaczy kiedy możecie się spodziewać dostawy do magazynu, w tym miesiącu, następnym ? Kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Maciek44

Jeszcze w tym miesiącu powinna być dostawa obciążenia, jednakże producent na razie nie ma wcale na stanie u siebie obciążeń 2,5kg.
Staramy sie jak najszybciej uzupełniac braki obciązenia u nas na stanach magazywnowych lecz obciążenie rozchodzi sie jak świerze bułeczki w sklepie.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Dobrze więc, czy mógłby Pan mnie poinformować w momencie gdy będą już dostępne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Dobrze nie ma problemu, dam Panu informacje jak juz będziemy mieli obciązenie na stanie magazynowym.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Dziękuję bardzo pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Ja również pozdrawiam, będziemy w kontakcie.
Proszę dać znac jak juz ławka dotrze do Pana a ja jak tylko będę wiedział kiedy będziemy mieli obciążenie też sie odezwę do Pana w tej sprawie.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Dobrze będziemy w kontakcie, jak tylko ławeczka przyjdzie napiszę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zawody dla siłaczy w Lądku z Kelton

Następny temat

Kelton HEAVY wielofunkcyjne stojaki z asekuracją HS9

WHEY premium