SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienie nr. 41834

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 579

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kelton_SS z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Witam

Kiedy mogę spodziewać się zamówienia ?? Wybrałem sposób zapłaty za pobraniem, pieniążki czekają u mnie w domu :) Aha i posiadam także ważny kupon rabatowy VipCard, czy mogę go wykorzystać ? i jaka była by wtedy cena sprzętu ? Proszę o szybką odpowiedź !!

Pozdrawiam
Kamil Kluczniok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Kamil55

Przyznałem Ci rabat za kartę VipCard, a także wysłałem potwierdzenie złożenia zamówienia na maila z kwotą do zapłaty przy pobraniu.
Paczka powinna wyjść jutro lub w piątek więc do piątku powinna dojść lub w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Dziękuję bardzo, ale potwierdzenie złożenia zamówienia nie doszło na mojego maila ;/ kwotę jednak widziałem po zalogowaniu się na moje konto na stronie www.kelton.pl. Zamówienie jest realizowane czy muszę jeszcze coś zaakceptować ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Witam Panie Kamilu

Wysłałem do Pana ponownie potwierdzenie złożenia zamówienia nic nie musi Pan już więcej robić.
W dniu wysyłki powiadomimy Pana drogą mailową o nadaniu paczki.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja Hammer - Biceps

Następny temat

Zamówienie

WHEY premium