SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zablokowanie a Insulina....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
hehe fajny ****uch Homont moze Homonto "Zablokowanie a insulina..." buehah Njawazniejsze ze masz 18 lat i 48 w łapie wiec wal ta inse lepiej jak umrzesz teraz szybko niz jak potem bedziesz sie meczył latami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2071
nie odpowiadajcie temu gówniarzowi to jakiś wieśniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
hehe skoro tak uwazasz:D:D to jak ja jestem wiesniakiem to kim ty jestes???? Dla mnie juz smieciem... To tylko forum wiec szkoda mi nerwow... ja jestes z warszawy to napewno wiesz kim jestes a jak nie wiesz to wejdz do Najlepszej silowni w Wawie spytaj byle kogo o mnie to odpowiedz dostaniesz!! albo gdzies jakiegos wiekszego goscia zaczep podratuszem i tez spytaj o mnie,,, napewno Ci powie!! Tutaj na forum masz tyle do powiedzenia co i ja... ale poza jestes nikim!! Nie wiem wszystkiego o kosch i dlatego pytam tutaj czasami poradzic sie fachowcow a nie takich jak Ty niedo***ow!! Powiem Ci tylko tyle... dzieki temu ze tak wygladam mam moje zycie inaczej wyglada... mysle ze kazdy poza Toba wie oco chodzi... zaraz tu jak zwykle zaczna pisac i wyzywac bo tutaj tylko do tego sa zdolni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
ja tam nic nie chce gadac, ale nawet nie ukonczyl tych 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
a moze pokazesz swoje foto ?

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
ile mam to moja sprawa... ale wk*****ia mnie to ze jakis **** co dopiero sobie zrobil konto na sfd bedzie mnie wyzywal od wiesniakow!!;/ Kurde na forum powinny byc jakies zasady!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
ja bym sie nie przejmowal,mi ciagle jechali jak nie wiedzieli z kim maja do czynienia
sprawa zejscia po cyklu to jedno a insa drugie
insa dziala bez niczego rownie dobrze jak z dodatkami - wtedy oczywiscie wplywa na dzialanie wiecej czynnikow
nie pakowal bym sie w to jednak w tak mlodym wieku,wiec wczesniejsi experci mieli ieco racji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
Wiem ze insa w takim wieku jest bardzo niebezpieczna... glownie chodzi mi oto zeby spadki po wczesniejeszym cyklu byly jak najmniejsze a insa jest wlasnie dobra na podtrzymanie masy po cyklu... No ale tutaj chodzi tez o dawki, mysle ze 10iu bym nie przekraczal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Jaki cykl kończysz?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
Cykl skladal sie z 35oma 200mety 15deka Holendra i 40tab androliku... troszke ostro bylo ale rezultaty jak najlepsze... teraz wazny bedzie odblok i cos dobrego zeby zminimializowac spadki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza leków bez otwierania opakowań

Następny temat

deka z prolo

WHEY premium