SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z kim zwykle jeździcie w trasy?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4370
przywal na gg to pogadamy: 3727491-pisz od razu ze z sfd
pozdrowienia

"Pij mleko - będziesz wielki jak ciągnik Iveco z naczepą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
w krótkie trasy zawsze kogoś znajde do pojezdzenia, ale w dłuzsze zawsze sam

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 405
Zawsze z kumplem. Jest lepszy kondycyjnie i z takimi osobami powinno sie jezdzic, wtedy mozna liczyc na jakies postepy ;p

„Porazka oznacza kleske umyslu, który zamyka sie w sobie.”

L2R
R2L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Czyżby ktoś tu o mnie wspomniał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 405
No raczej :) tylko sie nie podniecaj za bardzo ;p

„Porazka oznacza kleske umyslu, który zamyka sie w sobie.”

L2R
R2L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1222
ja wole samemu :) ja moje mp3:) bidon i pulsometr:) no ewentualnie biore moją dziewczyne:) na takie krotsze do 50km a tak to powyżej jade sam:D

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Mp3... Bez obrazy, ale w cholere nie lubie rowerzystów jadących z słuchawkami w uszach Mam ochotę takiego wręcz zjechać za kompletny brak dbania o bezpieczeństwo innych... Ile razy takie barany prawie we mnie wpadły tylko dlatego, że KURV@ NIC NIE SŁYSZĄ ! To powinno byc zakazane jak rozmowa przez telefon dla kierowców samochodów... Nawet nie chce mi się wypisywać minusów z tego wynikających... Zaraz pewnie usłysze, że "tyle jeżdże i nic mi sie nie stało" i tym podobne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Najlepiej to się jeździ mi osobiście z jednym stałym kumplem, znamy siebie i swoje możliwości oraz jakich manewrów można się po nim spodziewać. Co do mp3 to tylko raz nałożyłem na rower i po 20 minutach jazdy muzyka się znudziała, radio nie działa zawsze dobrze i jest to cholernie rozpraszające nawet jak człowiek się rozgląda. A jeszcze jak ktoś się zaśpiewa czy coś to można posłuchac wtedy płyt chodnikowych

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8527
ja to zawsze z od 2 do 5 osób w trase na 3 godzinki jazdy po lesnych trasach tak jest najlepej bo samemu to troche lipka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
W 90% sam, mp3 na uszy i jade gdzie chce i swoim tempem, nie musze się do nikogo dostosowywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skok wzwyż

Następny temat

Jaki rower?

WHEY premium