Zażywasz-Przegrywasz!
...
Napisał(a)
Oto kompletne wyniki z zawodów:
Kategoria Kobiet
I miejsce z wynikiem 50 kg zajeła Sylwia Gordon -Klimaszewice "klub Niepokonani Klimaszewnica
II miejsce z wynikiem 45 kg zajełam ja Elżbieta Nitecka- Brwinów klub "Sokół Brwinow"
III miejsce z wynikiem 40 kg Magdalena Gacik -Nakło nad Notecią
Kategoria Weterani 40-49lat
I miejsce z wynikiem 162,5kg zajął Dębek Michał-Brwinów " Sokół Brwinów 101,82 punktów
II miejsce z wynikiem 170 kg zajął Wiesław Nowacki -Wołomin 98,70 punkty
III miejsce z wynikiem 122,5 kg zajął Marek Olszewski-Przasnych 87,80 punktów
Kategoria Weterani +50 lat
I miejsce z wynikiem 190 kg zajął Leszek Pasieka- Nakło nad Notecią"klub Łokietek"
II miejsce z wynikiem 165 kg zajął Grzegorz Gapiński-Łódź
III miejsce z wynikiem 140 kg zajął Leszek Walkowiak
Kategoria do 16 lat
I miejsce z wynikiem 110 kg zajął Artur Sasin - Jasienica
II miejsce z wynikiem 105 kg zajął Cezary Juszczyk-Siestrzeń
III miejsce z wynikiem 57,5 kg Eryk Juszczyk- Nadarzyn
Kategoria do lat 18
I miejsce z wynikiem 155 kg zajął Mateusz Gajewicz- Kutno
II miejsce z wynikiem 150 kg zajął Manuel Dobrzyński-Przasnysz
III miejsce z wynikiem 150 kg zajął Łukasz Banasiak-Przasnysz
Kategoria do 60 kg
I miejsce z wynikiem 70 kg zajął Kamil Ciechanowicz-Wołomin
II miejsce z wynikiem 67,5 kg zajął Damian Czaplicki- Niepokonani Klimaszewnica
III miejsce z wynikiem 52,5 kg zajął Grzegorz Chrostowski- Niepokonani Klimaszewnica
Kategoria do 67,5 kg
I miejsce z wynikiem 105 kg zajął Kamil Kulas-Przasnysz
II miejsce z wynikiem 95 kg zajął Cezary Lisiński- Płock
III miejsce z wynikiem 87,5 kg zajął Piotr Obrębski- Przasnysz
Kategoria do 75 kg
I miejsce z wynikiem 150 kg zajął Tomasz Zieliński-Wyszków
II miejsce z wynikiem 140 kg zajął Sebastian Grzegrzółka - Mińsk Mazowiecki
III miejsce z wynikiem 130 kg zajął Patryk Wajek-Pruszków
Kategoria 82,5 kg
I miejsce z wynikiem 172,5 kg zajał Sebastian Dudek_Przanysz
II miejce z wynikiem 172,5 kg zajął Artur Orzoł
III miejsce z wynikiem 170 kg zajął Jarosław Fabiszewski -Płock
Kategoria d0 90 kg
I miejce z wynikiem 192,5 zajął Rafał Oliasz- Rwarogi
II miejsce z wynikiem 180 kg zajął Robert Antoniuk- Białystok
III miejsce z wynikiem 167,5 kg zajał Adam Dziwicki -Pruszków
Kategoria do 100 kg
I miejsce z wynikiem 200 kg zajął Piotr Długoszewski - Przasnysz
II miejsce z wynikiem 190 kg zajął Tadeusz Serafin-Warszawa
III miejsce z wynikiem 185 kg zajał Adam Opatowski- Mińsk Mazowiecki
Kategoria do 110 kg
I miejsce z wynikiem 230 kg zajął Daniel Makowski-Kartuzy
II miejsce z wynikiem 230 kg zajął Paweł Bańcer- Brwinów
III miejsce z wynikiem 207,5 kg zajął Dariusz Formella- Kartuzy
Kategoria do 125 kg
I miejsce z wynikiem 220 kg zajął Mariusz Żebrowski-Mińsk Mazowiecki
II miejsce z wynikiem 210 kg zajął Maciej Hirsz-Kartuzy
III miejsce z wynikiem 200 kg zajał Jędrzej Telega
Kategoria +125 kg
I miejsce z wynikiem 230 kg zajął Rafał Wysocki-Nowy Dwór Mazowiecki
II miejsce z wynikiem 225 kg zajął Michał Rudziński-Olsztyn
III miejsce z wynikiem 210 kg zajął Tomasz Michalski- Kutno
Kategoria open
I miejsce Daniel Makowski 135 pkt.
II miejsce Rafał Wysocki-129 pkt.
III miejsce Rafał Oliasz- 126,5 pkt.
Kategoria Kobiet
I miejsce z wynikiem 50 kg zajeła Sylwia Gordon -Klimaszewice "klub Niepokonani Klimaszewnica
II miejsce z wynikiem 45 kg zajełam ja Elżbieta Nitecka- Brwinów klub "Sokół Brwinow"
III miejsce z wynikiem 40 kg Magdalena Gacik -Nakło nad Notecią
Kategoria Weterani 40-49lat
I miejsce z wynikiem 162,5kg zajął Dębek Michał-Brwinów " Sokół Brwinów 101,82 punktów
II miejsce z wynikiem 170 kg zajął Wiesław Nowacki -Wołomin 98,70 punkty
III miejsce z wynikiem 122,5 kg zajął Marek Olszewski-Przasnych 87,80 punktów
Kategoria Weterani +50 lat
I miejsce z wynikiem 190 kg zajął Leszek Pasieka- Nakło nad Notecią"klub Łokietek"
II miejsce z wynikiem 165 kg zajął Grzegorz Gapiński-Łódź
III miejsce z wynikiem 140 kg zajął Leszek Walkowiak
Kategoria do 16 lat
I miejsce z wynikiem 110 kg zajął Artur Sasin - Jasienica
II miejsce z wynikiem 105 kg zajął Cezary Juszczyk-Siestrzeń
III miejsce z wynikiem 57,5 kg Eryk Juszczyk- Nadarzyn
Kategoria do lat 18
I miejsce z wynikiem 155 kg zajął Mateusz Gajewicz- Kutno
II miejsce z wynikiem 150 kg zajął Manuel Dobrzyński-Przasnysz
III miejsce z wynikiem 150 kg zajął Łukasz Banasiak-Przasnysz
Kategoria do 60 kg
I miejsce z wynikiem 70 kg zajął Kamil Ciechanowicz-Wołomin
II miejsce z wynikiem 67,5 kg zajął Damian Czaplicki- Niepokonani Klimaszewnica
III miejsce z wynikiem 52,5 kg zajął Grzegorz Chrostowski- Niepokonani Klimaszewnica
Kategoria do 67,5 kg
I miejsce z wynikiem 105 kg zajął Kamil Kulas-Przasnysz
II miejsce z wynikiem 95 kg zajął Cezary Lisiński- Płock
III miejsce z wynikiem 87,5 kg zajął Piotr Obrębski- Przasnysz
Kategoria do 75 kg
I miejsce z wynikiem 150 kg zajął Tomasz Zieliński-Wyszków
II miejsce z wynikiem 140 kg zajął Sebastian Grzegrzółka - Mińsk Mazowiecki
III miejsce z wynikiem 130 kg zajął Patryk Wajek-Pruszków
Kategoria 82,5 kg
I miejsce z wynikiem 172,5 kg zajał Sebastian Dudek_Przanysz
II miejce z wynikiem 172,5 kg zajął Artur Orzoł
III miejsce z wynikiem 170 kg zajął Jarosław Fabiszewski -Płock
Kategoria d0 90 kg
I miejce z wynikiem 192,5 zajął Rafał Oliasz- Rwarogi
II miejsce z wynikiem 180 kg zajął Robert Antoniuk- Białystok
III miejsce z wynikiem 167,5 kg zajał Adam Dziwicki -Pruszków
Kategoria do 100 kg
I miejsce z wynikiem 200 kg zajął Piotr Długoszewski - Przasnysz
II miejsce z wynikiem 190 kg zajął Tadeusz Serafin-Warszawa
III miejsce z wynikiem 185 kg zajał Adam Opatowski- Mińsk Mazowiecki
Kategoria do 110 kg
I miejsce z wynikiem 230 kg zajął Daniel Makowski-Kartuzy
II miejsce z wynikiem 230 kg zajął Paweł Bańcer- Brwinów
III miejsce z wynikiem 207,5 kg zajął Dariusz Formella- Kartuzy
Kategoria do 125 kg
I miejsce z wynikiem 220 kg zajął Mariusz Żebrowski-Mińsk Mazowiecki
II miejsce z wynikiem 210 kg zajął Maciej Hirsz-Kartuzy
III miejsce z wynikiem 200 kg zajał Jędrzej Telega
Kategoria +125 kg
I miejsce z wynikiem 230 kg zajął Rafał Wysocki-Nowy Dwór Mazowiecki
II miejsce z wynikiem 225 kg zajął Michał Rudziński-Olsztyn
III miejsce z wynikiem 210 kg zajął Tomasz Michalski- Kutno
Kategoria open
I miejsce Daniel Makowski 135 pkt.
II miejsce Rafał Wysocki-129 pkt.
III miejsce Rafał Oliasz- 126,5 pkt.
NEVER GIVE UP !!!!! Hi Tec Nutriton TEAM
Poprzedni temat
Wyciskanie leżąc. Pytania.
Następny temat
08.05.2010 - Zawody w wyciskaniu sztangi w NCK w Krakowie.
Polecane artykuły