SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAMÓWIENIE

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
audimaniac : Witam, to ja do Ciebie zadzwonie i ustalimy szczegóły.
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232
Więc do usłyszenia. Dziękuje i Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
audimaniac: Zadzwonie na pewno
Pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225
31 dzień - paczka idzie (chyba piechotą) - ciekawe co jest w środku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
chuchrok: Witam, sprzęt został do Ciebie wysłany w piątek powinien do Ciebie dziś dotrzeć najpóźniej jutro.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Witam jestem autorem tego postu.

Jeżeli chodzi o moją sytuację to oczywiście wszystko wyjaśniło się pozytywnie. Po sprzęt, który był niezgodny z opisem, który zdecydowałem się zwrócić niemal na drugi dzień przyjechał kurier przysłany przez firmę KELTON. Po dostarczeniu sprzętu przez kuriera do firmy została podjęta decyzja o zwrocie gotówki za sprzęt co odbyło się w czasie jednego tygodnia więc bardzo szybko.

Mało tego między czasie otrzymywałem telefony od firmy KELTON z przeprosinami za tą całą sytuację, prawdę mówiąc nie była to wina firmy po prostu dostali taki sprzęt od dystrybutora spokey zapakowany i przesłali go do mnie. Po za tym kontaktowała się ze mną bardzo przemiła PANI, która w rezultacie za całą sytuację zaproponowała mi w ramach przeprosin ławeczkę HEAVY AVENGER od firmy całkowicie za darmo. Sprzęt doszedł do mnie ekspresowo, ławeczka bardzo profesjonalna, wygodna, wizualnie wygląda niesamowicie jest mocna i 100% stabilna wierzcie mi zdjęcia tego nie odzwierciedlają co widok jej na żywo!

Ja osobiście nie skreśliłem firmy KELTON i wy też tego nie róbcie, do mojej sprawy podeszli z całkowitym szacunkiem i odpowiedzialnością zapewne w niedalekiej przyszłości będę korzystał z ofert tej prężnie rozwijającej się firmy.

Pozdrawiam firmę KELTON!

Ps oraz przemiłą Panią obsługującą Bok Kelton!

Zmieniony przez - MikX w dniu 2009-02-23 15:36:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
MikX: Witam, w imieniu Firmy serdecznie dziękuje za pozdrowienia - również pozdrawiam.
Jeszcze raz przepraszam, za zaistniałą sytuację - gdyż nie miała prawa sie zdarzyć.
Cieszymy sie, że jest Pan zadowolony z ławeczki
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225
No i doczekałem się, paczka przyszła po 31 dniach od daty wpłaty. Chyba powinienem się cieszyć, bo z rozmów telefonicznych wynikało, że mogę jeszcze śmiało 2 tygodnie poczekać na poręcz. Na szczęście wszystko przyszło.
Kontakt pomiędzy mną, a firmą Kelton w późniejszym czasie się poprawił. Niestety mam nieodparte wrażenie, że Paniom w BOK nie przechodzą przez gardło słowa, że coś będzie za 2 lub 3 tygodnie tylko wolą podawać nieprawdziwe informacje, że niby coś ma przyjść w tym tygodniu.
Pozostaje mi zmontować sprzęt, sprawdzić kompletność i w końcu zacząć ćwiczyć.
Wkrótce umieszczę recenzje sprzętu, który zakupiłem. Mam nadzieję, że będę miał co chwalić.

I jeszcze jedno pytanie, w jaki sposób sprawdzić kompletność paczki przy kurierze jeśli paczka nie zawiera specyfikacji co powinno się w niej znajdować?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
chuchrok: Witam, nie podajemy klientą nie prawdziwych informacji.
Staramy się maksymalnie przyśpieszyć realizacje każdego zamówienia. Jak tylko dostałam od Pana numer zamówienia robiłam wszystko, aby jak najszybciej przesyłka doszła do Pana. Oczywiście jeszcze chwila i takich sytuacji nie będzie. Jeśli czegoś w paczce będzie brakowało prosze o szybki kontakt z nami.
Serdecznie Pana pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232
BOK Kelton. Kiedy można się spodziewać realizacji zamówienia nr. 10610?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gryf olimpijski 180cm

Następny temat

jak sądzisz?

WHEY premium