SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złe wyniki prób wątrobowych po cyklu Meta + Teść

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2055
Witam,
Dziś odebrałem wyniki prób wątrobowych i wyglądają tak:
Białko całkowite 7,9 g/dl (norma 6,2 - 8,2)
Bilirubina całkowita 2,49 mg/dl (norma 0,30 - 1,30)
Alat 74 U/L (norma 5 - 42)

Kreatynina wyszła mi w normie 0,93 mg/dl

Za tydzień idę z tymi wynikami do lekarza (on mi zlecił m.in to badanie) ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś miał podobny problem i ile czasu zajęło "naprawienie" wątroby? I czy te wyniki są bardzo złe, czy jeszcze tak wielkiej tragedii nie ma?
Otóż cykl składał się z Mety (Danabol 3 razy dziennie po 10mg) i Enan. Do każdej tab. mety brałem 1 tab. Liv52.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamilplnk
Wasyl__
Ja mam cały czas aspat i alat podwyzszony a wątroba jest ok. Próby wątrobowe mogą być podwyższone przez twój wysiłek na treningu. Gdybyś mial coś nie tak z wątroba to na pewno bilirubina by była podwyzszona, a wartości ast i alt miałbyś co najmniej na poziomie 100

No bilirubine ma 2x ponad norme wiec jakas lampka powinna sie wlaczyc

A rzeczywiście, nie zauważyłem czytając w pośpiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Kazdego obowiazuje ankieta dzialu wiec wklej
Ja mialem alat ok 200 aspat 75 a bilirubine 16
Czemu wogole lekarz zlecil badania?co z aspatem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2055
1. WIEK: 23
2. WAGA: 96
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 123
-udo: 62
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ok. 9,5 lat
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 3
-tłuszcz: 1-1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dwa (pierwszy - meta 100tab, drugi meta 100tab + enan 1 flakon)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ok 3 miesiące
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo
13. STAN ZDROWIA: teraz raczej średni
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Lekarz zlecił mi te badania bo z nim porozmawiałem powiedziałem co brałem i że chce sie zbadać i m.in. dał mi te badania + TSH, morfologie, glukoze. Z tych glukoza wyszła mi duża bo 110. Aspatu nie badałem.



Zmieniony przez - Uriel098 w dniu 2017-11-14 19:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Niech Ci wypisze recke na heparagen,daj z 7dni 3x2tabsy i pozniej 3x1,powinno w miare szybko pomoc bo wynik nie taki wielki,do tego mozesz dac NAC ja bralem 1gr
Na bilirubine mozesz sprobowac Nopal tylko taki w zielonym opakowaniu firmy AMC osobiscie tylko ten bralem z polecenia dwoch osobow z forum,te takie tanie odpowiedniki podobno nie zawsze pomagaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2055
Dzięki, wspomnę mu to jak do niego pójdę. Jeszcze się spytam: ile czasu trwała w Twoim przypadku regeneracja wątroby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ok 3miesiecy no ale u mnie bylo duzo grubiej niz u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam cały czas aspat i alat podwyzszony a wątroba jest ok. Próby wątrobowe mogą być podwyższone przez twój wysiłek na treningu. Gdybyś mial coś nie tak z wątroba to na pewno bilirubina by była podwyzszona, a wartości ast i alt miałbyś co najmniej na poziomie 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Zrób pełny panel + usg wtedy masz pewność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli ggtp,alt,ast,bilirubina, proteinogram, kinaza fosfokreatynowa. Z wynikami badań i usg do hepatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wasyl__
Ja mam cały czas aspat i alat podwyzszony a wątroba jest ok. Próby wątrobowe mogą być podwyższone przez twój wysiłek na treningu. Gdybyś mial coś nie tak z wątroba to na pewno bilirubina by była podwyzszona, a wartości ast i alt miałbyś co najmniej na poziomie 100

No bilirubine ma 2x ponad norme wiec jakas lampka powinna sie wlaczyc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Coś tam nie gra. Można faktycznie spróbować heparegen ale pokusiłbym się o USG jamy brzusznej, będzie wiadomo co jest 5.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z estro i erekcja

Następny temat

Jakość nasienia po cyklu

WHEY premium