SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złe wyniki po odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5583

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

77

Wzrost

182

Obwód ramienia

39

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

7 lat

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

W:500, B:140, T:150

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

2 lata przerwy wczesniej 3 cykle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
tak jest jak sie najpierw robi a potem mysli... tyczy sie to osob ktore sluchaja sie dili ktorym zalezy zeby pogonic jak najwiecej towaru a potem przychodzi chlopaki na forum pomozcie. trzeba bylo najpierw zaczac od wiedzy typu forum a potem robic reszte, dotyczy to wszystkiego na przyslosc.


Zmieniony przez - aksel1992 w dniu 2016-09-09 20:51:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Brałem co było :D byłem w potrzebie a też nie ma nad czym płakać bo nie będę głodował z tego powodu do końca miesiąca :D Pregnylu przez mój brzuszek już parę tysięcy jednostek przeszło a Ovgil pierwszy raz w życiu kupiłem :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
to jak nie ma co brac z rzeczy na pct to lepiej leciec cykl dalej nie wazne ile to by bylo. mniej gowna narobisz niz teraz. tak to tylko hormony ruszasz do przodu do tylu i robi sie wielkie bagno. jak nie masz rzeczy porzadnych na odblok to lec cykl dalej az wszystko bedzie tip top. podstawa badania, potem reszta.


Zmieniony przez - aksel1992 w dniu 2016-09-09 20:57:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2249
Ja akurat nie słuchałem dili. Cykl, ilość hcg, cloma i tamoxa wziąłem z rozpiski jednego z tematów tego forum :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
informacje tu sa postronne. musisz patrzec na swoj organizm, dochodzic do wszystkiego samemu. tu sie mozesz dowiedziec plus minus co i jak ale nigdy nie bedziesz mial 100 % pewnosci ze tak sie stanie jak ci ludzie doradza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
ja ovi jakoś słabiej czulem
hcg dałes za mało
i za małe dawki leciały
jądra potrzebują kopa a nie smyrania
ostatnio zrobiła się moda na 1000 jm i inne pierdoły a później płacz
najmniejsza sensowna dawka to 2500 jednorazowo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2249
lodzianin zrobię tak jak mi rozpisałeś, postaram się ogarnąć pregnyl i zobaczymy. Dzięki wszystkim za szybką odpowiedź i pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
pod koniec cloma badania izobacz czy zaskoczyło jak nie lecisz clomid do skutku
zrób koniecznie teraz prolaktynę i progesteron bo jak będą wybite to ciężko będzie z dobrym pct
i wrzuć tutaj wyniki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pod koniec hcg, dzień po 7iniekcji zrób testosteron całkowity jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
wiekszosc sie boi przyznac ze zj**ali bo dostana pocisk na forum. I tak gosc pewnie wrzucik 5000j ovigilu 8 clomow ale nie przyzna sie bo zamiast mu pomoc dostanie mase pociskow
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta 120 tabs plus 20 sustanon binonche pharm

Następny temat

odbloczek

WHEY premium