SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X-TREN CEL - do czego w końcu konwertuje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
biorę od wczoraj.. Pierwsza dawka 60mg wczoraj - Teraz już lecę 90mg dziennie,trzy razy po 30mg,w ostatnich 2-3 tyg planuje brać 120mg dziennie. Cykl jakieś 6-7 tyg.Narazie chcę zobaczyć jak te środki działają bo jest to mój pierwszy cykl na czymkolwiek PH czy SAA. Ważę jakieś 96 kilo i się zastanawiam czy 90mg nie będzie za mało. Narazie odkąd zabrałem pierwszą dawkę to boli mnie cały czas łeb.. pewnie ciśnienie,mam nadzieje że to z czasem przechodzi. Do tego mokry jestem cały czas jak woda. Relacje zdam po cyklu.Wrzucę konkretne opinie : ile siła,masa poszła jakie sajdy itp. Bo wiem że trudno znaleść jakąkolwiek relację z cyklu na x-tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
venom81 - jakie miałes efekty? Który to był Twój cykl?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
napisz cos wiecej o tym towarze venom, ile, jak z czym leciales itd

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie jest to ten trenadrol co go kiedys wszyscy chwalili az zaczeli wyjezdzac do szpitala ? ten sam co kazdemu inne sajdy dawal ? jeden mial gino progesteronowe inny estrogenowe jednemu fajka na dol innemu do gory ?

a wogule rozumiem za na pierwszy cykl walisz trenadrol bo jestes hardkorem i (znajac zycie ma dawkowanie od 1-3max caps na dzien) zaczynasz od 2 ale juz 2dnia jedziesz 3capsy i masz zamiar jesc wiecej tylko nie wiesz czemu glowa boli i sie pocisz petarda bede sledzil

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-07-12 22:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
haha MICOOOLAI - beke mam bo śmiesznie to napisałeś. Nie nie jestem hardkorem.. Chce wszystko zrobić jak najbezpieczniej. Dużo czytałem o tym środku i każdy pisał że sajdów praktycznie żadnych. A x-tren to chyba nie trenadrol jak napisałeś? A 3 kapsy od początku planowałem brać 3 kapsy ale wczoraj nie zdazylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
holdek : x-tren'a łykalem w zeszłym roku na zakonczenie redukcji/podtrzymanie . To był moj pierwszy Ph .Potrzebowałem czegos nie metylowanego po winie i wybór padł na xtren'a. Miło mnie zaskoczył .Sylwetka jeszcze bardziej sie utwardziła .Spadło troche fatu przy zachowaniu wagi (~104kg),takze srodek na plus.

Z minusów to duza potliwosc i w pierwszym okresie problemy z trawieniem.

W podkładzie lecialy jakies resztki enana ,ktorego akurat mialem na stanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Moim zdaniem najlepszy PH generalnie, fajnie łączy się z teściem, robiłem na nim redukcje i też zauważyłem że waga nie schodzi a tłuszczu ubywa. Ale jest to dosyć mocny środek i nie można go lajtowo traktować, możliwe że to jakaś pochodna trenu, bo działanie podobne tylko słabsze oczywiście.

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Ciekawy jestem ile siły będę mógł zrobić na tym środku,bo w sumie trening jest pod siłę.. Ale jeśli pod siłę to mięcho też powinno iść:) Ile w wycisku u was poszło? 10-20kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
jak z cisnieniem przy tym srodku, mocno podbija?

It's kind of fun to do the impossible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oslonki do Megavol

Następny temat

anabol 10 z tajlandii problem

WHEY premium