SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X-TREN CEL - do czego w końcu konwertuje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Do czego w końcu konwertuje X-TREN? Bo gdzie czytam to inaczej : Dienolon,Trenbolon, i jeszcze kilka wersji spotkałem. Na stronach piszą że pozbawiony skutków ubocznych jak trądzik (co mnie najbardziej interesuje) , nadmierne owłosienie itp.. A znowu czytam opis Trenbolonu to pisze że trądzik właśnie tak,owłosienie itp itd. Może jakieś opinie kogoś kto stosował.Ja dziś pierwszy dzień.. A i po ilu widać jakiekolwiek efekty?I doradzano mi w innym temacie branie 600mg wit b6? Mogę brać 200mg dziennie? Czy za mało?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
napewno nie trenbolon, za malo 200 nic nie da, tak samo jakbys nic nie bral, 600-800 mg, paczka za 3 zl starcza ci na 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Na kilku stronach przeczytałem że działanie jest pomiędzy Nandrolonem a Trenbolonem. Czyli jest to aż taki mocny środek? Jakich przyrostów siły i mięcha mogę się spodziewać przy odpowiedniej diecie i treningach? I czy skutki uboczne też są duże?A co do witaminy b6 to bede brał 2x dziennie po 300mg, dziennie 600.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Nie konwertuje do niczego, to SAA sam w sobie, zresztą jak większość PH, z tą konwersją to tylko chwyt marketingowy jest. Dosyć mocny PH, dobry środek pod siłę, suchą masę i wycinkę, a ze skutków ubocznych to potrafi mocno podnosić ciśnienie

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Kazdy sa konwrtuje do testosteronu. Tak slyszalem kiedys od jednego znanegu kulturysty wypoiadajacego sie na lamach gazety MD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Po jakim czasie powinienem czuć pierwsze efekty? Tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
po tygodniu juz powinienes. jeden kolo robi relacje i z tego co pisze jak i z fotorelacji mowi ze po tygodniu mega efekty juz byly. od kiedy go jesz i jak dawkujesz/jak dlugo planujesz leciec?

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podlaczam sie do tematu bo bardzo mnie interesuje ten srodek jako nowy (kwestia wzgledna) kickstarter

releaser masz gdzies line do tematu kolesia z relacja?

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-07-12 19:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
to jest relacja z cyklu kolesia o nicku Nacjol, kolo z celta w avatarze o ile pamietam

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60344
Po tyg wątpie zebys cos poczuł .Obstawiam min 3tydzien .

Jak dla mnie dawka 120mg była optymalna .Przy 150 to juz miałem jakies dziwne drgawki miesni ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oslonki do Megavol

Następny temat

anabol 10 z tajlandii problem

WHEY premium