SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XII Otwarte Zawody Siłaczy - Myślachowice, 11.06.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Jest regulamin organizatora i tego się trzymajmy. Oni decydowali o konkurencjach i zasadach.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
W polsce od poczatku istnienia strongman lub silaczy, zwal jak zwal byly rozgrywane mieszane konkurencje, czyli jedne byly na maksymalny ciezar a inne byly na ilosc powtorzen lub na czas, dlatego Grzegorz ma racje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
17glock
W polsce od poczatku istnienia strongman lub silaczy, zwal jak zwal byly rozgrywane mieszane konkurencje, czyli jedne byly na maksymalny ciezar a inne byly na ilosc powtorzen lub na czas, dlatego Grzegorz ma racje:)


Oczywiście że tak było i ja nie mówię że tak nie było lub nie jest, ja tylko wyraziłem swoją opinię że....ja lubię patrzeć na konkurencje w których jest walka z maksymalnym ciężarem na jedno powtórzenie.
Czy teraz jest zrozumiałe co miałem na myśli

A jeśli chodzi o to kogo ze strongmanów lubiłem oglądać ...to byli to Cuber , Kielich ,Peksa


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2016-05-22 22:36:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Zwał jak zwał, ważne, że te zawody są dla silnych ludzi hehehehe.
1

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
A czy może być zgoda na własną odpowiedzialność czy konieczne badania lekarskie?

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Panowie szykujcie formę, mam nadzieję iż frekwencja dopisze chociażby jak w zeszłym roku.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ciekawe jaka będzie frekwencja zawodników, zachęcam do udziału.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
gregorterm
Ciekawe jaka będzie frekwencja zawodników, zachęcam do udziału.


Grzegorz powtarzasz się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 110
Zawidy jak zwykle na najwyzszym poziomie super organizacja nagrody jak o zaplecze medyczne, poczestunki ciastakmi gril oczywiscie to juz standard na tych zawodach...mala ilosc startujacych ale jak rozmawialem po zawodach z organizatorami byc moze potrzebne badania lekarskie odstraszyly czesc chetnych zreszta po wpisach tutaj nawet to widac wiec prawdopodobnie za rok wystarczy samo oswiadczenie tak by zawody odbyly sie naprawde z duza pompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
Można o wyniki prosić ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Otwarte Mistrzostwa Gniewu w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym (RAW)-Gniew 04.06.2016 r.

Następny temat

Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym (EQ) Pilzen - Czechy, 10-14.05.2016 r.

WHEY premium