SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost kompleks

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
Skąd wy to wszystko bierzecie. według oficjalnych danych średnia wzrostu mężczyzn w Polsce to 178. Jak ktoś pisze że 178 to ktoś niski to nie wie co pisze.
Z kolei jak jesteś bardzo wysoki >190 to też nie jest wygodnie się wszędzie schylać. A jak przy takim wzroście nie przypakujesz konkretnie to za ciekawie nie wyglądasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
5 centymetrow mi brakuje do średniej wzrostu mężczyzn ;/
dobrze ze chociaż jestem wyzszy od sedniej wzrostu kobiet (cos kolo 165cm) ;D
przynajmniej nie bedzie problemu ze znalezieniem zony mniejszej ode mnie bo troche dziwnie wyglada gdy laska jest wyzsza od faceta ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
ja też jestem jestem w swojej grupie klasyfikowany jako niski
Większość moich kumpli ma 182- 188. Mam 178cm
A rano jak sie mierze to 180,2. Jest jakiś sposób żeby zatrzymać ten spadek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
nie ... tak ma kazdy z nas.. rano jest sie wyzszym niz wieczorem.. miałem kiedys na biologii dlaczego tak jest ale juz nie pamiętam ;D chyba z kręgosłupem to jest związane ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale cioty....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Najlepszy wzrost dla kulturysty to jest 193- 200 Najładniejsze proporcje ludzie posiadają nietrzeba się tak wysilać bo przy takim wroście wszystko ładnie wygląda. Więc rozumie damiana może 190 być troche przymało dla niego.

Hemp Beat mylisz się! 190 to nie jest wzrost bardzo wysoki. Bardzo wysoki to jest ktoś kto ma 201- do 210 cm powyżej to już byłby olbrzymem. I mylisz się także co do średniego wzrostu! średni wzrost wg Siatki centylowej to 179 bo to 50 centyl! Ale niepatrzmy na to wzrost do siatki centylowej jest do wieku 18 lat tak więc wszyscy wiedza że rosnie sie do 21 roku/22 a czasami z tego co czytałem do 25.(Niektórzy urośli od 18 roku życia nawet 6 cm) Tak więc średni wzrost dla osób w wieku 21/22 lata będzie o wiele wyższy, Z badań przeprowadzonych na przez studentów na osobach w wieku 21-24 lata wynika że sredni wzrost to 183,5.

Pewnie o tym niewiedziałes rozumiem

Trening trening trening...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesteś idiotą, popatrz na wrost zawodowych kulturystów kótrzy wygrywali Mr. Olimpia !

Cutler 175cm, Coleman 180cm, Lee Priest 160cm !!

Głuchowski 175cm, Słodek 180cm, Maszewski 171cm !!

wylatujesz z jakimiś 2m ... lecz się człowieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
mp1992 A ty masz 173 rano czy wieczorem?? Wszyscy tutaj przypominaja że powiniśmy mierzyć się wieczorem bo wzrost jest stały wtedy i niespada. A czyli rano to jak się zmierzymy to już niejest nasz prawdziwy wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Tak a ty najmądrzejszy jesteś

Dobrze nic niemówiłem że niemożna wygrać Mr.Olympia z niskim wzrostem więc niewiem o co ci chodzi. Powiedziałem że na starcie lepiej mieć 193-200 metrów bo wtedy najladniej to wygląda

a po drugie
Coleman ma naprawde 178 cm

Trening trening trening...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha.... czyli wygrywaja wszyscy ponizej 180cm, ale najladniej jest powyzej 193cm...

nie mam pytan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foliowanie brzucha

Następny temat

Pobudzenie pytanko

WHEY premium