SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost kompleks

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
Cześć wszystkim Mam 25lat, Trenuje na siłce od 4 lat waże 89 kilo czysta masa mięśniowa. Niestety moim problemem jest niski wzrost bo posiadam tylko 182cm Mam kompleks odnośnie wzrostu czasami kiedy 90% ludzi na siłce jest odemnie wyższa. To samo na uczelni kiedy przechodze koło takiego szczypiora to aż mi się coś robi. Miałem nadzieje że jak troche przypakuje to zmieni się postrzeganie lecz ta dziejsza młodzież jest z roku na rok coraz to wyższa.. Staram się zawsze chodzić w wysokich butach i miec postawione włosy na żel, zawsze to dodaje pewności siebie w róznych sytacjach, wydaje mi się że każdy centymetr wzrostu dodał by mi tej pewności. Wszędzie gdzie się tylko patrzy w telewizji w kinie najczęciej są prezentowani wysocy ludzie bo tylko takich chcą pokazywać, bo dobrze wyglądaja, wystarczy spojrzec na takiego prokopa. a co wy o tym myślicie??

By żyło się lepiej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
OOO akurat ja mam jeden nick na sfd! Już niemasz co wymyślać? to prawda że ja pisze tylko w tematach o wzroście bo mnie to interesuje, a pozatym niewiem jak tamtych 2 może faktycznie mają 1 i ten sam nick, i majsterko-szary sprowakowali temat. Pozatym niech się winny tłumaczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
sory ale Ty chyba ***niety jestes
patrzac na temat myslalem ze moze masz z 160 cm i stad kompleksy a Ty czlowieku masz ponad 1.8m
ja mam 178 cm .. a Ty narzekasz nawet nie wiesz ilu ludzi chcialoby miec taki wzrost jak Ty ;]

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2010-11-25 15:02:54

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
To ja trenuję koszykówkę mam 179 cm i co miałbym powiedziec .
Wchodzę na boisko skaczę metr do góry koleś ma 210 podskakuje 30cm i jesteśmy na równi - tylko ja dłużej spadam .
Zatem chyba nie jest z Tobą aż tak źle

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
a ja mam 175/6 i czuje sie wysoki



Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
człowieku ja mam 165 cm wzrostu jak narazie (16 lat ) wszyscy są ode mnie wyrzsi ale takich kompleksów jak ty nie miałem nigdy . A tak poza tym to lepiej wyglądają Ci co mają 180 - 185 cm zwrostu a nie takie chude szczypiory :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
ja mam 173 i co ja mam powiedziec? czuje sie wszędzie niski ; /
co ja bym dal za 182 i jeszcze 90 kg z niskim bf

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
Wzrost 182 to jest średni
Tak na marginesie to Pan Prokop jest tylko jeden, Spójrz na takie gwiazdy jak sylwester stallone 176-175cm a nieprzeszkodziło mu to żeby zdobyć popularnośc jako najtwardszy aktor symbol prawdziwego mężczyzny.
A podaje inne przykłady gwiazd niższych od ciebie które też pakowały:
Mark Wahlberg 173
Wesney Snipes 175 - zobacz jak ładnie wyglądał w Championie
Ving Rhames 178 - Ten Pan zagrał Jako przeciwnik Wesneya Snipes w Champion wyglądał ogromnie
Tom Cruise- 172
Brad Pitt - 179-180
Jason Statham - 175
Matt Damon - 178
Robert Downey Jr 173

Wszyscy niziutcy a coś im się udało osiągnąć

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Takze myslalem, ze bedzie wzrost na poziomie 170cm lub mniej. Tak juz juz wyzej napisano, niski nie jestes, a gdzie Ty wszedzie widzisz tych wysokich ludzi to ja nie wiem.
taroo94 nie martw sie, jeszcze troche pewno urosniesz, ja tez mam tyle wzrostu, ale juz 3 lata wiecej Nie przejmuje sie ty, bo z tym nic nie moge zrobic, a dobra sylwetke moge :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Już podobny temat był!

Oczywiście że wzrost 178 jest wzrostem niskim. Ja to widze tak:
170-174 -bardzo niski
175-178 - niski
179-181- poniżej średniej
182- 184 Średnia
185-188 powyżej średniej
189-192 prawie wysoki
193- 200 wysoki
201-210- bardzo wysoki
powyżej to juz olbrzym:)

wzrost od około 182 do 188 to jest średni taki jak ma spora częsć zwykłych szarych kowalskich i niema się co oszukiwać

Tak więc masz średni wzrost. Nieprzejmuj się przynajmniej niemasz 178 czy 179
182 to juz zaczyna się średnia.

Trening trening trening...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
o i jeszcze jedna gwiazda ;p Freddie Mercury miał 175 cm zwrostu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Haddi88 napisał
a ja mam 175/6 i czuje sie wysoki

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć

Trening trening trening...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foliowanie brzucha

Następny temat

Pobudzenie pytanko

WHEY premium