SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost? Urosnę??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
jedyne co moze rozstrzygnac to czy urosniesz czy nie to rtg z ocena płytek wzrostowych w kosciach długich. jesli trzon i nasady ulegly rosnieciu mozesz zapomniec nawet o 1 cm. zakonczenie wzrostu jest zmienne. moze trwac o 21 roku zycia ale moze zakonczyc sie wczesniej. czekaj. jesli w ciagu kolejnych 6 miesiecy nie urosnies choc 1 cm to nie napalalbym sie juz na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 265
podobno patrzenie sie na kobiece piersi wzmaga wzrost, z tym,ze jest to wzrost gwaltowny, po czy rownie gwaltownie spada i nie jestem pewien czy do dokladnie chodzi o ...wzrost

*****, ***** * *** *** ********, *** ******.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
efedrin bzdura.
Jestem tego przykladem.
wiek 20. na rtg nasady kosci dloni zamkniete. od tego czasu urosnałem 12 mm wiec ponad cent. mierzony jestem bardzo dokladnie o roznych porach dnia zeby wyliczyc srednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
jezeli dla ciebie bzdurą jest fizjologia kosci to ja nie bede dyskutowac. widocznie trzeba zmienic wszystkie podreczniki do medycyny.

a co do mierzenia o roznych porach. zmierz sie kiedys odrazu po przebudzeniu, a pozniej przed pojsciem spac. i teraz wywnioskuj czy moze miec to wplyw na wyliczona srednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 265
sorka, za ten spam....
jesli mam cos polecic to rob przysiady, ale z ciezarem, jednak kolejne,ale nie zaduzym, nie zamalym...., moim zdaniem takim,zebys np zrobil 5 serii po 12-10-9-8-8 ruchow (mniej wiecej 10 na serie)

*****, ***** * *** *** ********, *** ******.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Przysiady z ciężarem na wzrost... przysiady bez ciężaru na zahamowanie wzrostu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
efedrin ale ja to mam w dupie czy maja zmieniac ksiazki czy nie mowie jak jest . Chodze na wizyty do endo i mam leki (letrox, meta)
Nie mowiac juzo tym ze nasady kosci w roznych miejsca inaczej zarastaja np dlonie kregosłup itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
primo: kosci roznoksztaltne (ossa multiforme) czyli kregi kregoslupa maja inny mechanizm wzrostu niz kosci dlugie tj. kosc udowa, piszczelowa, ramienna czy kosci srodrecza.

secundo: na to ile urosniesz jest zdeterminowane potencjalem przyrostu kosci i najwiekszy jest w chrzastkach nasadowych kosci udowej.

tertio: http://resmedica.pl/archiwum/rmart0019.html

moje pytanie: jak wg ciebie inaczej zarastaja chrzastki nasadowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
Nie jestem lekarzem, przedstawiam fakty ktore sa w 100% potwierdzone.
Moje rtg dloni sa na forum.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
a co ma dlon do wzrostu. tu sa wazne chrzastki nasadowe w kosciach konczyn przede wszystkim. to ze miales zarosniete w dloni nic nie swiadczy. tak wiec najpierw trzeba miec wiedze, zeby dyskutowac a nie krzyczec ze bzdura.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie się w nocy a suplementy

Następny temat

Ruszające się zęby po pobiciu

WHEY premium