SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy urosne?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 226
Witam, mam pytanie bo sie zastanawiam, moze temat troche niedopowiedni bo napewno urosne, ale sie zastanawiam czy to bedzie tak do 3 cm czy wiecej.

mam 16 lat ( w lutym 17) i mam cos kolo 173-175 wzrostu.
Nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale czy da sie za pomoca kosci stwierdzic czy jeszcze urosne? Bo wszyscy moi rowiesnicy potrafia zlapac pilke od koszykowki jedna reka, a ja nie moge, mam drobne rece i krotkie palce.

Prosze o odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
No to pocisk;D W takim razie wyjasnie ,ze zarost nie ma nic wspolnego ze wzrostem. Bynajmniej nie jest to obowiazujace prawo...Moze on cos odkryl:P? Potwierdz to badaniami i Nobla masz na 100%;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
To czego Ty chcesz żeby Ci palce urosły czy żebyś Ty urósł.
Tym bardziej kto tu z nas może to wiedzieć???
Są badania które potrafia oszacować wzrost poprzez mierniki antropometryczne ale jest to zawsze plus minus
i nie koniecznie zawsze się sprawdzi

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Moze ze dwa centymetry jeszcze urosniesz. Wzrost jest uwarunkowany genetycznie i rosnie sie srednio do lat 15 (wtedy osiagasz szczyt). Ty masz 16, wiec wniosek wyciagniesz sam.

Ja mam 170 cm wzrostu i pomysl sobie jaki trud sprawia mi wysoka siatka, a co dopiero wyskok do kosza.

Zmieniony przez - jonas93 w dniu 2010-10-29 13:33:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nie prawdą jest że rośniesz do ok 15 roku życia
Często jeszcze koło 20 roku życia można zauważyć wzrost wysokości ciała.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Czas pokaże.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Zrob sobie rentgen reki i pojdz z tym to lekarza, tak sprawdzisz czy jeszcze uresniesz. A jesli nie chce ci sie to napisz czy masz zaawansowany zarost na warzy i czy masz owlosienie na wewnetrznej stronie uda.
Rosnie sie do 20 roku zycie. Do 16-17 rosnie sie dynamicze, nastepnie nastepuje zahamowanie wzrostu i możesz rosnac tak z 1-2 cm na rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 226
Zarost mam taki ze wasy,broda, poliki a wlosy na wewnetrznej stronie uda mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
przykro mi. bedziesz mial tylko 186,8287 cm. policz sobie ilosc wlosow na prawy udzie. kazdy wlos to pol milimetra. powodzenia!


ps. niedlugo napisze dosc obszerny artykul o wzroscie i mam nadzieje ,ze kazdy tego typu temat bedzie usuwany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
Oj pytagoras. Nie znasz sie a chcesz pisac artykul o wzroscie.
Porywasz sie z motyka na slonce.
Nie moge sie doczekac tego twojego poradnika, ciekawe co napiszesz na temat jak sprawdzic czy jeszcze urosne. Nie zgadzasz sie z moim zdaniem to zapraszam do lekarza tam ci to samo powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Ze co? Ze ja mialem zarost i normalnie 10 cm uroslem bez przyjmowania niczego? Chlopie mam 18 lat jakies pol roku temu 176-177 ,teraz mam 188 cm gole sie co tydzien na twarzy od 3 lat i co? Niemozliwe? Liczy sie kościec. Ja przy tym 176 cm mialem bardzo nieproporcjonalna budowe ciala (dlugie nogi ,krotki tulow) i tylko rtg nadgarstka moze nam powiedziec o tym ile jeszcze nam zostalo wzrostu. Nie zarost, wlosy ani inne *******y. I prosze cie powiedz mi po czym sądzisz ,ze sie nie znam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
O co Wam chodzi z tym zarostem:D? Bo czytam te brednie i nie bardzo rozumiem.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bóle brzucha

Następny temat

HMB / Kratyna przy pewnej chorobie

WHEY premium