SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrok - leczenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Jak masz -5 i wychodzisz na ulicę, to na pewno bezpieczniej w okularach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
slyszalem ze dobrze pomagaja takie tabletki "jagoda plus luteina" z firmy chance ok 15 zl za 30 tabletek biore dopiero kilka dni ale mysle ze warto zainwestować to nie duze pieniadze :]

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Bez cienia złośliwości popłakałem się ze śmiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
nie chodzi o to ze wylecza ci jakas wade ale napewno ochronią w jakims stopniu oczy byc moze zmniejsza podatnosc na choroby/zwyrodnienia, o to mi chodzi ;)

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
teraz takie czasy ze wzrok sie szybko psuje. Podejrzewam ze nic na to nie poradzisz... bedzie sie psul coraz bardziej z wiekiem. Ale w sumie nie wiem czym sie przejmujesz. Soczewki dzisiejsze to naprawde dobra sprawa. Daruj sobie z okularami - albo je zgubisz, albo zlamiesz, albo zaparują ci w zime... co chwila je przecierać...albo bedziesz wygladal jak kretyn podczas obracania glowy do fajnej laski zeby ją zobaczyc bo ci oprawki przeszkodzą.
Soczewki natomiast są bardzo wygodne, wkladasz raz na miesiac i zapominasz. Ich hydrozelowa budowa zapewnia dobre utlenienie oka,a jesli chcesz miec super pewnosc to mozesz kupic jednodniowe.
Ja juz nosze kilka lat kontakty i jest spoko- wlasciwie zapomnialem ze mam wade wzroku (- 3 na oko).
Pewnie jak bede mial kase to sobie zrobie operacje Lasika albo cos w podobie - nie ma obaw, jest to metoda coraz bardziej popularna i coraz wiecej ludzi wychodzi zadowolonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40578
ja akurat mam astygmatyzm i takie soczewki o wiele drozej kosztują niz na krotkowzrocznosc czy cos ;///

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 301 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6934
s1720 ile kosztują takie soczewki o których mówisz ?? chodzi mi o te co na miesiac sie wkłada (miesiączki )

"Shut The F*** Up
And Train "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Czesc ! Jestem tutaj po raz pierwszy ale bardzo mnie zainteresowało to co piszecie na temat polepszenia wzroku.Ja od 17 lat nosiłam okulary i dopiero w tym roku w dokladnie 25 kwietnia zdecydowałam sie na lserowa korekcje wzroku , a miałam juz -6,5 jestem zadowolona z tego zabiegu.NApoczątku jednak nie dowierzalam ze bede chodziła bez okularów. I zabieg nie była az taki drogi wyniosł mnie razem z badaniami u okulisty 1500 zł.Naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
gratuluije

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Jaką metodą miałaś robioną zabieg?
po nicku domyślam się że wiek 35l.?

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RTG Pluc - prosba o pomoc w interpretacji...

Następny temat

Nawracającie się bóle głowy

WHEY premium