SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad ze Stefanem Leko (PL) !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Stefan, in your PRIDE debut you suffered a loss. What are your thoughts on that?
Stefan, w Twoim debiucie w PRIDE przegrałeś. Jaki jest Twój komentarz do tego wydarzenia?
S: Wyszedłem do tej walki nieprzygotowany. Wiem, że to wytłumaczenie nie dla profesjonalnego fightera i naprawdę nie byłem w stanie walczyć przez problemy z plecami.

Czego oczekiwałeś od tej walki?
S: Wbrew mojej kontuzji, myślałem, że moge pokonać Ogawę. Wiedziałem, że musze szukać mojej szansy szybciej walcząc w stójce. W każdym razie, podszedłem do tej walki zbyt ostożnie i Ogawa zaskoczył mnie atakiem, po którym znalazłem się na deskach.

Zapaśnik znokautował stójkowicza?
S: Yeah, to brzmi dziwnie, ale stało się (śmieje się). Koncentrowałem się na próbie sprowadzenia do parteru, ponieważ oczekiwałem, że będzie chciał jak najszybciej mnie powalić. Cóż, sprowadził mnie, ale przy pomocy uderzenia (śmieje się). Obecnie nie jestem zawiedziony, patrząc na to jak bardzo śmiałem się sam z siebie w zamkniętym pokoju. To był na pewno zły początek i w związku z tym zdecydowałem, że to był czas, aby trochę poważniej spojrzeć na moją kontuzję.

I jest?
S: Umówiłem się na operację w przyszłym tygodniu (herniated-disk - przepuklina? ). Po tym będę przez 5 miesięcy odzyskiwał siły, więc na ring wejdę ponownie gdzieś pod koniec roku.

Wracając do walki z Ogawą. Po tym jak walka zeszła do parteru, potrafiłeś skutecznie blokować niektóre ataki Ogawy, ale ostatecznie zakończyło się duszeniem.
S: Po tym ataku byłem wstrząśnięty, ale nie miałem zamiaru się poddawać. Zrobiłem wszystko, aby powrócić do walki, ale byłem słabo przygotowany i czułem się zmęczony już w pierwszej minucie walki, co odbiło się na jej wyniku.

Pierwszy raz pojawiłeś się na turnieju PRIDE. Czy ktoś szczególnie Ci zaimponował?
S: Tak, Fedor. On jest wspaniałym fighterem, bardzo opanowanym i wszechstronnie przygotowanym. Naprawdę z łatwością pokonał Marka Colemana, którego imię, jak wiesz, jest już dobrze znane w tym sporcie. Myślę, że w tym momencie Fedor jest najbardziej "kompletnym" fighterem w MMA.

A Mirko Filipovic?
S: Byłem bardzo rozczarowany i wzruszony jego przegraną. Mirko jest obecnie jednym z najlepszym fighterów, tym razem przegrał z zawodnikiem, który miał trochę szczęścia, ale i wspaniałą taktykę. Lewy sierp, który posłał Mirko na deski był wyprowadzony bez zarzutu, to był cios, który możesz wyprowadzać wiele razy, a tylko raz trafisz właśnie w to miejsce.
Randleman jest dobrym zapaśnikie, oczywiście również mocnym kolesiem i mogliście zobaczyć, jak dobrze był przygotowany na walkę z Mirko.

Podczas audycji w TV nazwano Cię fighterem z Niemiec?
S: To był duży błąd części organizatorów i wyjaśniłem to od razu jak o tym usłyszałem. Walczę dla Chorwacji i na pewno zauważyli to wszyscy, którzy widzieli moje shorty. Zawsze uważałem się za Chorwata i jestem szczególnie zaszczycony, że mogę walczyć pod naszą flagą

Dzięki za ten krótki wywiad, życzymy ci szybkiego powrotu do zdrowia.
S: Dziękuję bardzo. I wielkie YO dla moich fanów w Chorwacji, któym chciałbym powiedzieć, że Stefan Leko odniesie jeszcze wiele zwycięstw dla Chorwacji na ringach całego świata.

Tłumaczenie: saib__
Ze strony www.nokaut.com 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Tamto cos to chyba dykopatia, albo korzony hehe
dzięki za wywiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie znam medycznych zwrotow po prostu, to chyba nic dziwnego.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Usunięty przez KAIN za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
...
Napisał(a)
Usunięty przez KAIN za pkt 4 regulaminu
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
Chorwacja??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ta

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Dzieki!

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5854
Dzieki za tlumaczenie, sog polecial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Cos nie wszedl, chyba, ze juz wczesniej dawales...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vale Tudp Polska: Obozy Letnie

Następny temat

PRIDE PRESS CONFERENCE

WHEY premium