SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysyłka SAA za granice

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Jak sie nie ma 50 w witce jak co poniektorzy to trzeba sobie rekompensowac yntylygencyja
Powiem ci ze warto, ale pieprzenia z wizami jest co nie miara i trzeba miec do tego niezle zdrowie, poza tym bylbys tutaj skazany na lokalnych dostawow towaru, ktory jest drogi i nie koniecznie dobrej jakosci, cos przeciwne do uk.
Ale wiem tez wcale nie jest to dla ciebie priorytet
Jakby co to mozesz zawsze podbic o detale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
albo liczyc na zaproszenie od ciebie bedzie latwiej

a co do twojej wypowiedzi to rezygnuje z dalszej rozmowy poddaje sie i twierdze ze masz racje

Zmieniony przez - K1pl w dniu 2010-03-26 07:48:07

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
Radze wyslac towar poczta polska- malutka paczuszka ktora zmiesci sie do skrzynek- wysylalem pare razy i wiem ze najczesciej wpadali na tym ze paka byla za duza, odbierali u siebie na poczcie a tu niespodzianka na miejscu... takze mala zgrabna paczka priorytet , polecony, samolot i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
No widzisz Zaba zawsze mi sie wydawalo ze jestes rozsadny gosc i zrozumiesz
Wiesz dla mnie tez to na poczatku byl lekki szok.
A zaprosic to ja moge wszystkich, ale na dupy w Tajlandii bo tutaj to ja jestem sutdent i nie mam tu zadnych praw
A powaznie to do odwiedzenia Australii wystarczy wypelnic darmowa aplikacje on-line, odpowiedz moze byc nawet w ciagu 5min o ile nie macie tam zadnej przeszlosci w imigracji, wiza jest calkowicie darmowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
acha to gdybym dostał to na recepte a recepty bym nie miał przy sobie to po zatrzymaniu przez policje co sie dzieje ? nie wiem jak z morfina ale lek to lek i chyba masz prawo nosic go jak jestes chory czy gdy go kupiles w aptece nie badz smieszny

przestan wymyslac teorie na chlopski rozum tylko po prostu sprawdz jak jest...bo widac ze nie masz pojecia o czym piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
sprawdze a ty dasz mi na wycieczki i towar

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2409
w sumie moglbym cie wyslac w pare miejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Obecnie to najlepiej brać towar ze sobą i udawać greka

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Raczej Kornelie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
jeeaaahhhh bejbe

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hormony ludzkie

Następny temat

odblok m drol

WHEY premium