SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wystające żebra :( pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Czekam na odpowiedz ;)

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
Jesteś chudy każda szczupła osoba jak się połozy na plecach to wystają jej żebra nic w tym nienormlanego. NA tych fotkach wyszstko jst ok zacznij ćwiczyć i nie szukaj sobie porblemów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Ale nawet lekarz powiedzial ze mam skrzywienie kregoslupa...Moze ktos jeszcze sie wypowie.?

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
A jak duże masz to skrzywienie wiesz? Powiedział że to coś poważnego? Ja też mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, ale lekarz powiedział żebym ćwiczył że to nic poważnego i żebym nie szukał sobie problemów. Od czasu kiedy zaczołem ćwiczyć to się sporo polepszyło.. Dbaj o technike i ćwicz a jak masz jakieś wątpliwości to sie przejdz do lekarza sportowego pzdr Bo na forum nikt ci do końca prawdy nie powie tym bardziej że na tych fotach jest wszystko wporządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
Chlopcze,od cwiczenia zjechal Ci poziom tluszczu nieco w dol i dlatego bardziej widac zebra.Tak jest u kazdego-no chyba ze kots jest prosiakiem z wysokim bf i duzym pasem to moze u niego nie widac.Mozesz miec skolioze kregoslupa,mialem ja jak bylem w Twoim wieku.Cwicz i badz aktywny fizycznie a wzmocnisz miesnie kregoslupa i bedzie ok.

Zmieniony przez - pila24 w dniu 2009-07-04 17:45:55

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Andrew-bylem u lekarza sportowego i powiedzial zebym WYRZUCIL cwiczenia w ktorych uczestniczy czesc strzalkowa kregoslupa (mi sie wydaje ze chodzi tu o mc,wioslowanie,przysiady) , powiedzial mi prosto z mostu ze mam skrzywienie kregoslupa i zalecil basen.Wiec sie pytam,czy mam chodzic na ten basen.?Czy to pomoze.?

Pila-zawsze mialem niski poziom bf,nic mi nie zjechalo...

Czekam na odpowiedzi.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
CHodź na ten basen napewno nie zaszkodzi a może pomóc. Ta chyba nawet o bicepsy stojąc ze sztnagą i wyciskanie na barki. Potrenuj z pół roku zastąp narazie te ćwiczenia jakimiś mnie obciażającymi kręgosłup. Podciagaj się duzo na drążku tez może pomóc. A jak zbudujesz juz jakieś podstway to próbuj tych ćwiczeń z sensownym obiążeniem i nie naganną techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
AAa teraz widzę że masz dopiero 15lat to wal narazie tylko drążek, brzuch ćwicz, jakiś ekspander czy coś i basen, rozciągaj się a tak za 2 lata pomyśl dopiero o siłowni:D TAk mi się wydaje że będzie najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Nie ma takiej opcji...Zaczynam od nowego roku szkolnego...To mowisz ze basen pomoze.?To pytanie czy moge robic mc i wioslowanie tego typu cwiczenia zachowujac 100 % techniki.?Czy nie pogorsze sprawy.?

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Bez tych 2 cwiczen napewno nie zbuduje masy :( ...To juz chyba wole miec te zebra wystajace,a miec mase...

"Pain is temporary, pride is forever..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś dziwnego na brodawce ;( pomóżcie

Następny temat

Zabezpieczenie ust.

WHEY premium