SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Występy Marcina Gortata w NBA

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Powitalna konferencja prasowa w Phoenix







Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Niech się mu wiedzie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
no niestety Marcin mimo swoich 11pkt i 5 zbiórek więcej szkodzi drużynie niż jej pomaga, gdy został zastąpiony przez Frye'a od raz Suns zaczęli odrabiac starty, chyba jeszcze sporo czasu minie zanim Marcin wpisze się dobrze w schematy taktyczne ekipy Słońc

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Kur*** można ogłupieć człowiek siedzi do 3 nad ranek chce zobaczyć Gortata live a tu ie dziala ani jeden link do meczu :/ masakra

W pierwszej kwarcie Marcin rozegrał 4 minut dlatego że Lopez złapał szybko 2 faule, przez te 4 minuty rzucił 3 pkt zaliczył zbiórke i blok :) jest progres, niestety meczu dalej nigdzie nie mozna oglądac więc trzeba iśc spać :) mam nadzieje że jak się obusze zobacze double-double Gortata

Zmieniony przez - BoloPL w dniu 2010-12-30 03:38:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
No nie zobaczysz :P Gortat miał 13 pkt /6zb / 2 as / 2blk - grał 34 minuty , a Suns przegrało.

Zmieniony przez - DwightH12 w dniu 2010-12-30 08:49:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Suns grają taką padlinę że ja pie*dole...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
No Marcin bardzo brzyzwoicie, ładna skuteczność, najwiecej zbiórek w zespole, jedynie boli ta porażka i to jeszcze z taką drużyną :( szkoda, jeszcze kilka takich porażek i kto wie czy trener się ostatnie, nic tylko dziekować że właścicielem Suns nie jest Wojciechowski :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
No to Marcin dzisiaj zaszalał, w 36 minut rzucił 16 punktów,miał 6 zbiórek, asyste i 3 bloki skuteczność z gry 60% szkoda tylko że Suns znowu przegrywają i to z najslabszym zespolem w NBA :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Postawa Suns od 5:30 do końca spotkania - żal.pl

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Gortat wyszedł w 1-5 w meczu z Lakers, ale w 1 kwarcie nie zaszalał tylko 2 pkt, 2 zbiórki i jeden przechwyt.

Albo mi się wydaje albo Marcin coraz wiekszą padake gra, poza zasłonami i przybijaniem piatek z kolegami z druzyny nic nie robi,mam nadzieje że się opamietra i zacznie coś grać, ja póki co ide spać o nie mam sił tego oglądać.

Zmieniony przez - BoloPL w dniu 2011-01-06 05:47:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suport i luzujacy sie pedal

Następny temat

Skoki spadochronowe - gdzie na świecie ??

WHEY premium