SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie ciśnienie, głowa pęka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 286
Taaa udowodniona, tylko niejedna osoba po piwku by padla z nadcisnieniem (co nie znaczy ze nie wierze w twoja teorie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak kvrwa troche mnie w domu nie bylo wiec nie wiem ale jakos nie wierze ze wszyscy maja teraz cisnieniomierze a jak nie maja to jak osadzaja ? na wech i hvj wi co ?

bo ja np czuje sie roznie a mierze 2x dziennie i jakos hvja sie to ma do wynikow

boli mnie lep goraco na mordzie mierze --> 132

czuje sie ok zadowolony itd mierze --> 158

takze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 286
No kumam, sprawa indiwidualna ja tez mam problem z cisnieniem a badania wychodza dobrze pomiary tez, ale w jednym momencie na ryju robie sie jak burak i czuje skok cisnienia (to tez obawiam sie troche tego tescia prolo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 286
i dlatego wypytuje jak to raguje poprostu chce miec jak najweiecej informacji chyba zle nie robie pytajac :P}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2718
debiannet czy miałeś taką deke jak tu na zdjeciach? http://img80.imageshack.us/i/dsc00309vq.jpg/

a Ty makarovv nie zaśmiecaj tematu głupimi pytaniami skoro nie wnosisz nic do tematu bo zachowujesz sie jakbys mial 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 114 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6349
makarovv

poczytaj troche o edycji postow (piszesz sam pod soba ),
z cisnieniem nie ma jaj zylka peknie i po zawodach

Zmieniony przez - Ares333 w dniu 2011-02-15 19:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
"mam problem z cisnieniem a badania wychodza dobrze pomiary tez, ale w jednym momencie na ryju robie sie jak burak i czuje skok cisnienia "
to troche przeczy jedno drugiemu,mierz cisnienie w momencie kiedy czujesz ten "skok cisnienia",tylke ze tez moze byc niemiarodajne bo będziesz sie schizowal ze w tym momencie jest wyzsze i automatycznie sie podniesie.Musialbys miec holtera zalozonego
Skad wogole te skoki cisnienia/zakladam caly czas ze ono wzrasta,bo skoro pomiary ok to sobie wkrecasz i nie ma wg o czym gadac/ moze masz nerwice itp,jesli to rzeczywiscie problemy z cisnieniem/w mlodym jak domniemywam wieku/ to o koksie wogole nie powinienes myslec. A juz na pewno poki nie zdiagnozuja Ci przyczyny i nie ustabilizuja tego.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ps "woda z zitroną i czosnyk" przy cisnieniu na granicy wylewu omg grajcie dalej w rosyjska rulete.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
Te ciepło w głowie może dotyczyć ciśnienia wewnatrzczaszkowego, powodów jest kilka, warto poczytać w google o tym. Ciśnienie trochę spadło, w głowie też lepiej jednak nadal odczuwam jak by mi mózg puchł wieczorami albo jak się wku.. Zrobiłem wczoraj strzała deci, byłem na treningu wszystko gra póki co. Jutro walne teścia cido, z omki na razie zrezygnuje. W sumie zrobiłem przerwę z teściem 11 dni, dwa dni treningowe opuszczone, jak będzie dobrze to lecę dalej, mała przerwa na początku cyklu nie powinna go zepsuć

xMariusz19 mam wyselekcjonowaną dece, za dużo razy już się naciąłem, mógłbym magistra z tego napisać co prawda gwarancji nigdy nie ma ale zakładam że na 95% mam dobrą. Jak będę pewien że jest ok to wrzucę foty do tematu Krzykacza deca rozebrana na części pierwsze, bo mam chyba najnowszą serie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl.

Następny temat

mieszanie w jednej strzykawce

WHEY premium