SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie CPK, ból mięśni a sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Zrobiłem teraz 40 pompek i ból pleców jak ręką odjął z tym ze za 2 godziny jak napięcie spadnie znowu wróci.


Zmieniony przez - siwydym89 w dniu 2018-11-04 12:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Coraz poważniej zastanawiam sie czy tr bóle nie mają podłoża psychicznego. To juz 12 miesięcy - praktycznie każdy uraz fizyczny by juz sie zagoil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
siwydym89
Kiedys to 3 lat temu. Poltram biore kilka razy w roku doraźnie. 3 lata temu po operacji na kolano bralem z 3 tygodnie po 2 tabletki. Teraz biore tylko jak mnie boli mocno. Wczoraj wzielem jedną i bylo za mało. Aktualnie dzisiaj wszystko wróciło, plecy lędźwie, nadgarstek i ból w okolicy stożka barku. I nie wiem co mam robić. Dalej cwiczyc z uporem czy odpuścić i czekać nie wiadomo na co.



Diagnozuj dalej w Poradni Leczenia Bólu i u lek med neuro. Czekać nie ma na co.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
A psychiatra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Nie wydaje mi się żeby tego rodzaju bóle były na podłożu Psychicznym. Oczywiście jeżeli chcesz możesz to z konsultować z psychiatrom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ten specjalista może Cię odesłać do w/w lekarzy żebyś wrócił do niego z papierami, że Twoja problemy nie mają podłoża somatycznego. I jeśli z tego będzie jasno wynikało, że jest to podłoże psychosomatyczne/psychogenne wtedy on będzie próbował pomóc. Moim zdaniem to najpierw powinieneś zająć się doraźnie stłumieniem bólu żeby zacząć normalnie funkcjonować, a dopiero później szukać dalej. Będzie Ci łatwiej bo ból będzie opanowany. A tutaj widać wuraźnie, motasz się bez ładu i składu, i ani nie masz diagnozy, a ni się nie leczysz, krótko mówiąc jesteś w dupie ze wszystkim. Plan działania to podstawa sukcesu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Dzieki. Zapisze sie do neurologa jutro prywatnie u tego co byłem. P. S. Zadko pije alko. Przed chwilą zrobiłem sobie drina 2/5 szklanki whisky. Jak ręką odjął wszystko puscilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Męczysz temat alko, więc albo masz z tym problem jakiś, albo zbyt duży ciężar temu przypisujesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Nie nie. Według rodziny to mam problem bo nie pije:) :) bardziej chodziło mi o to ze bóle mogą byc na tle nerwowym. W sensie ze jak sie wyluzuje to przestaje bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Widzę rodzinka Cię mocno wspiera ...nie mniej jednak ustaw sobie jakiś plan działania i po kolei odhaczaj żeby do czegoś dojść.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlugi cykl test+tren

Następny temat

odblok po cyklu

WHEY premium