SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki odczyn ASO

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 235304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Krates tak wysokie po 12 miesiącach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Miano ASO osiąga szczyt po 4 tygodniach od zakażenia i utrzymuje się tak wysokie przez okres 3-4 miesięcy (a nie 6-12 miesięcy).Więc ja nadal utrzymuje,że wymaga dalszej diagnostyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
kobieto! puchu marny

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16106
moja odpowiedz jest do Szawcy. tak masz sie martwic startuj do lekarza i sie nawet nie zastanawiaj. masz jakąs chorobe reumatyczną ale jaką to tylko moze stwierdzic lekarz.

Krates udzielaj sie wiecej bo widac ze masz wiedze.
1

http://www.sfd.pl/temat268831/

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
jagna, z calym szacunkiem (coraz mniejszym),
to wlasnie tobie radze sie wczytac w ten artykul.

1. dokladnie okreslone sa kryteria rozpoznania goraczki reumatycznej (obj wieksze i mniejsze, aso tylko jako dowod przebycia zakazenia, a sa tez inne). przypominam iz paciorkowce sa odpowiedzialne za wiekszosc zakazen drog oddechowych u ludzi >15 r.z.

2. "Miano ASO osiąga szczyt w 4 tygodniu po zakażeniu i utrzymuje się na tym poziomie przez okres 2-4 miesięcy", co oznacza ze przez 4 miesiace jest w najwyzszym mianie (zazwyczaj 1:1000 i wiekszym), a graniczne to 1:300 (w zalezniosci odf zrodla). zanim miano z 1:1000 spadnie do 1:300 to uplywa KILKA LAT!

3. polecam nauczenie sie czytania prac naukowych (choc artykuly sponsorowane przez producenta leku takimi raczej nie sa ) i innych medycznych materialow. ZE ZROZUMIENIEM

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Proszę podaj mi żródło z jakich czerpiesz informację o tym,że miano ASO spada do 300 z 1000 przez kilka lat?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
A ja mam też pytanie w tej kwestii. Od kilku miesięcy czuje ze jestem osłabiony.Moje ASO jest niezbyt wysokie-tylko 279, ale utrzymuje sie juz ponad pół roku. Lekarz po zrobieniu mi wszystkich badan od krwi przez mocz rtg, ekg i jakies tam jeszcze stwierdził ze jest ok i tylko to ASO jest lekko podwyższone z powodu przebytych wczesniej kilku gryp i przeziębien, ktore zdarzały mi sie często jescze wczesniej. Moje pytanie: czy jesli założyć, że ASO jest przyczyną złego samopoczucia to czy jest tu możliwe zastosowanie jakiegoś leku czy mam czekać w nieskończoność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2657
witam! Posluchalem rad i udalem sie do lekarza, zalecil mi debecyline raz na 10 dni. Wlasnie skonczyl mi sie cykl. Musze jeszcze miecha odczekac i podziele sie wynikami.pozdrawiam!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przemrożone łapy :(

Następny temat

Zerwanie torebki stawowej.... ;(

WHEY premium