SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoka prolaktyna i podrobiony cabaser.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
Cześć Wam, jestem na teściu i cyklach ok 8 lat, robiłem tylko mostki, żadnych odbloków. Ostatnio taka nie ostra bomba od ok 2 miechów, najpierw test cypio 250 e5d po mesiącu 250e3. Dwa tygodnie temu zacząłem brać anapolon, ale odstawiłem po tygodniu i zszedłem na ok 180-200e5d testa z przyczyn osobistych, wyjeżdżam. No ale ok 2 tygodnie temu poczułem, że prolka za wysoka zrobiłem badania no i była 21,11 norma 3,46- 19,40. No robiłem już cztery badania i strasznie powoli zgijało prolke, przez 2 tygodnie zbiło do 16,19., a wziąłem ok 2mg cabasera. Czyli proste, że cabaser trefny, podrobiony, lub bardzo zaniżone stężenie kabergoliny, albo zamiast tego witamina b6?Gdzie przy braniu testa ok 180-200 e5d wystarczyło mi 0,5 tabletki cabaseru na 5-6 tyg i prolka była w normie tygodniami. Także jutro do lekarza rodzinnego po receptę na dostinex. Bo innej przyczyny jak podróby nie widzę, chyba, że może być inna przyczyna? Ktoś coś może znać inny powód?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=113 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
Dobra panowie, wziąłem apteczny dostinex 1mg i zbiło ponad normę i git się czuje. Czyli nie mam hiperprolaktynemi! kamień z serca...! W, 2,5 dnia zbiło mi z 22,68 na 2,12. Także bombowo, dzięki za konwersacje. KlakEr Ty chyba też powinieneś pomyśleć o terapi... powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
Tak, xanax i za tydzień jadę na terapię. Ale biorę go już 6 miesięcy i nie przypominam sobie, żebym miał przez ten czas taki problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
I z tego co sprawdziłem nie mają ze sobą interakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94865 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
Ankieta działu
Prolke podbił i xanax i podbite e2
Jaki poziom.masz e2 ?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-08-06 21:11:37
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
Xanax właśnie podbija dopamine. Sprawdzałem. Estro zbiłem elegancko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
I prolaktyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
Estro ostatnio robiłem badanie ostatnio 07.31 i wynik 69,00 norma 22-44, 4 dni po wzięciu symexu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
Nie znalazłem jeszcze inforcji żeby i prolke podnosił. Poszukam głębiej. A Ty Flex skąd masz takie info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
Ogólnie trochę zapomniałem o inhibitorah ostatnio i musiałem nadrobić trochę. A prolke rozregulował mi lek chlorprothixen który brałem na leczenie bessennosci. Nie biorę go już od kilku miesięcy, więc nie ma tu nic wspólnego z nim. Ordynatorka, która mi go wypisała nic nie wspomniała, że podnosi prolke i od nowa muszę przywracać wszystko do normy. Gdzie od około 3-4 lat brałem wszystko w takich odstępach bez badań, że chulało wszystko na najwyższym poziomie, samopoczucie super, a libido zaj**iste na maxa! Po prostu mam jej mega za złe za to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 270 dni Przeczytanych tematów 139
Za to znalałem kilka info, że z jakimiś innymi inhibitorami wchodzi w interakcje. Ale całkiem od czego innego, a aż tak się nie znam czy coś może mieć wspólnego, że ogólnie inhibitory, nawet na stronie gdzie sprawdza się interakcje leków, wpisujesz leki i wyskoczyło, że nie mają informacji na temat powiązań tych leków. Dobra w razie czego, wiem, że każdy jest inny, ale czy zalecacie jakie dawki witaminy b6 dziennie brać przy dawkowaniu test 100e5d? Na wyczycie? Libido, jutro zrobię badania jeszcze estro i prolki. Najgorsze jest to, że na terapię będę mógł brać to wszystko, ale bez badań hormonów, więc może się mieszać terapia, nie wiadomo czy coś przez leki czy hormony, trochę jestem w dupie, ale na szczęście zbija powoli, zobaczę jak estro jutro jeszcze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo może trwać cykl na tb500?

Następny temat

Witamina B6 przy samym teście na kontrolę prolaktyny

WHEY premium