SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypowiedzi po FieLDS Dynamite!! 2008: Overeem vs Hari

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
wysoko mierzy...
ale z checią bym go zobaczyłw pojedynku w K-1 choćby z Bonjaskym. Licze też na rewanż z CroCopem.
Fedor to mimo wszystko nadal za wysokie progi dla niego. Choć jeśli by przyjąć ze właśnie teraz jest w szczytowej formie,to kiedy jak nie teraz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3509
niby oby dwie wypowiedzi beznadziejne, ale 1 raz czytam, że jeden fighter tak jawnie mówi, że nie lubi drugiego. A tak w ogóle to po wypowiedzi Hariego uważam go za jeszcze większa pi**ę niż uważałem, bo powiedział że nie będzie walki na zasadach MMA wbrew umowie

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Mirko Cro-Cop: "...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
no Alemu koniecznie by trza fedora dać, takiego kozaka zgrywa ostatnio, chce walczyć z mistrzem k-1, mma pewnie jeszcze lennoxa lewisa by chciał jakby startował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Overeem cieszy się chwilową passą. Zawsze znajdzie się lepszy. Obawiał bym się rewanżu z Crocopem ponieważ on ma ostatnio załamkę psychiczną co widać po walkach:(

mawashi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
Arq - Wanderlei od zawsze mówi że nie lubi Rampagea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
“Errol Zimmerman dął mi rade a mój trener Cor Hemmers powiedział, że Saki w naszej sekcji jest szybszym uderzaczem.”

- mówi Alistair Overeem o walce Hariego.

“Trenowałem w Bredzie (Holandii) pod opieką Cora Hemmersa. Dużo sparowałem z Saki, Errol, Azizem. Andradem, Kharitonovem.”

Zapytany o kolejną walkę Overeem powiedział:

“Wyzwałem Bonjaksy’ego na walkę na zasadach K-1. Fedora i Lesnar są na mojej liście, tak samo jak Mir!”

“Teraz chcę wyjechać na wakacje. Ciężko trenowałem cały 2008 rok. Od lutego znowu rozpoczynam treningi, mój menadżer i ja rozmawiamy, może odwiedzę UFC w Irlandii.”


Alistair po udanych występach w ubiegłym roku stał się zawodnikiem rozchwytywanym przez organizacje.

“Mój menadżer jest w kontakcie z Affliction i UFC. Jestem zawodnikiem i koncentruje się na walce. Jestem bardzo szczęśliwy z współpracy z Golden Glory.”

www.fight24.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
A Lesnara bym mu dał... chętnie bym na to popatrzył.

PS: Mirko i Wand też mówili(jede jak i drugi) że sie nie lubią.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 767
ja bym powiedzial ze to jednak byla walka mma mimo ze nie bylo widac. samo nastawienie psychiczne przed obaleniem juz robi swoje, zwlaszcza jak sie widzi takiego kolca jak overeem. mimo ze nie przepadam za harim to widac ze to nie byl jego dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
Po tym jak Quinton elegancko nawrzucał kiedyś Wandowi to nic dziwnego ;)
Ciekawe czy Colemana lubi? ;)

Co do Ali'ego to chyba tylko Fedor poza jego zasiegiem. Po Barnecie to i tak nigdy nie widać ,że jest świetny więc jego pomijam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie sądzę żeby ktokolwiek był poza jego zasięgiem - przecież wiesz jaki to jest sport i że dużo nie trzeba żeby karta sie odwróciła

gonzaga też był poza zasięgiem crocopa itd nie chce mi się wymieniać wszystkich takich walk

każdy kiedyś musi przegrać i fedor również przegra jeżeli będzie cały czas walczył

nie dziwcie się Overeemowi że chce fedora, to nie jest oznaka że ma 'kosmiczne ego', tylko oznaka tego że jest w życiowej formie, poskładał paru gości, i wie że teraz ma życiową szansę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arlovski podpisuje kontrakt z Golden Boy; kolejna walka w boskie

Następny temat

Corey Hill o powrocie

WHEY premium