SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadanie wlosow :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej
Taki wlasnie mam problem. Leca mi wlosy z glowy :P. Mam to pewnie po ojcu ....
Ale czy istnieje jakis sposob na przedluzenie tego nieuniknionego dramatu ? Zwlaszcza ze idzie zima, a jak wiemy o tej porze roku wlosy sa bardzo narazone na wypadanie. Co robic aby spowolnic ten mechanizm ? ( najlepiej gdyby byly to sposoby naturalne - zadnych specyfikow )

Za wszelka pomoc dzieki z gory...

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
Niby preparaty ze skrzypem.

Albo się ogolić, przypakować, wytatuować łeb i niech Ci ktoś coś powie

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
jak to genetyczne to wiele nie poradzisz, kiedyś była popularna czarna rzepa ale tak naprawde to chyba g**** dawała. Jak chcesz czegoś skutecznego to idź do apteki i popytaj o Dercos dla meżczyzn (uprzedzam że jest drogi) a najlepiej pogadaj z lekarzem ( najlepiej endokrynologiem) Ja mam 21 lat i też mi włosy rzedną, mój sposób wygląda tak, że od podstawówki strzyge sie na 3mm więc w sumie żadnej straty nie bedzie jak mi wszystkie wypadną - oszczędze na szamponie, grzebieniu i prądzie do maszynki

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
Witam!
Jak kolega wyżej wspomniał, radze kupić Vichy Dercos w ampułkach dla mężczyzn . Miałam sam szmpon z tej lini Vichy(dla koiet oczywiście) i rezulatat rewelacyjny!!! Sama niemogłam uwierzyć , myślałam , że trochę będzie trzeba poczekać na efekt a tu , po pierwszym myciu ani jednego włosa na szczotce , czy sitku !
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wyszukiwarka

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podejrzanie wydłużajacy sie cykl

Następny temat

dziwna sprawa

WHEY premium