SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań hormonalnych- pomocy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Witam, byłem ostatnio sobie zrobić wyniki badań hormonalnych oto wyniki:

Testosteron w dośc dobrym poziomie.. ale estrogen praktycznie 2 razy większy.. prolaktyna dośc mocno zawyżona.. kortyzol tak samo. Ostatnio źle sypiam ( od około roku.. budzę sie po 5h i potem dosypiam cyklicznie co 30minut np. 5-6 razy aby miec te 8h snu). Problemow z fajka nie mam.. rano stoi jak dzika. Problem zaczal sie taki, ze od nie dawna zaczalem sie wszystkim stresowac. Wyjscie w miejsce publiczne bylo dla mnie stresujace.. ale powiedzialem sobie tak jestem facetem mowi sie trudno dam rade i jakos przed tym nie uciekalem.. Przed badaniem tez mialem lekki stres a wszystko to kiedys na mnie tak nie dzialało.. czyli cos sie zmienilo. Z poczatku podejrzewalem gorsze dni ale jak widze na badania to jednak moze cos byc z hormonami nie tak. Prowadze aktywny tryb zycie i odpowiednio zbilansowana diete prowadze ( moze duzo kurczakow i piersi jem ale to wina pieniedzy.. staram sie to dosc czesto mieszac z rybami albo krówka lub swinka). Czy moje wyniki są ok? Wydaje mi się, że nie. Jakieś naturalne sposoby na zbijanie estrogenu/prolaktyny i kortyzolu? A może powinienem się udac do lekarza a jesli tak? to jakiego? nie bylem dosc dawno u lekarza wiec nawet nie wiem gdzie isc...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Idz z tym do endo (wywiad, dokladny opis problemu itp. itd.), wyniki poza norma kwalifikuja sie do leczenia. Warto tez robic wolnego tescia - (na moim przykladzie widze spora roznice miedzy wolnym, a calkowitym).
Kortyzol, prolaktyna moga byc podbite wlasnie przez stres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Na wolnego czekam jeszcze bo on do 2dni roboczych... więc jutro powinno być. Poczytałem trochę w internecie i trochę się podlamałem.. bo faktycznie mam celuit i dużo wody więc estrogen podejrzewalem.. do tego depresje.. ten stres... chciałbym zaczac juz kuracje jakas... publicznie jutro zadzwonie ale jesli dobrze widzialem to terminy dopiero pod koniec kwietnia a prywatnie nie mam kasy.. ledwo co na te badania grosze uzbieralem... za bardzo nie mam na kogo liczyc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Byłem u lekarza na prywatnej wizycie. Stwierdził, że to wina kreatyny,omegi 3 i witamin, że musze je odstawic na miesiac i znów zrobimy badania. twierdzi, ze wszystko jest w normie.. to tylko lekko ponad norme i nie ma co sie martwic. niby moja watroba sie zmeczyla tymi suplementami i zle metabolizuje estrogen teraz. za miesiac mam znow przyjsc... ehh zbytnio nie chce mi sie wierzyc w kompetencje tego goscia. z poczatku zarzucal mi sterydy.. o zbadaniu po miesiacu estro to i ja wiedzialem.. wiec praktycznie nic nowego sie nie dowiedzialem. zrobie sobie tsh dla pewnosci i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Wynik wolnego tescia masz?

Trafiles na **ujowego endo Stawiajac sie na miejscu lekarza takei dzialanie jest nadzwyczaj bezpieczne dla niego - nic nie moze zepsuc, bo nie podejmuje leczenia, a kase dostaje i tak.
Nie idz za miesiac, szkoda kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Czekam na wolnego tescia bo do 12 dni roboczych tam gdzie go robiłem. czyli zostały jeszcze 3dni i dopiero bedzie wynik. jak wpadnie hajs to zrobie sobie tsh i cos jeszcze dla 100% pewnosci a za miesiac powtorze estro i prolaktyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Wynik testo wolnego to 20. Zakres referencyjny to 8 - 27 wiec jest w gornych granicach. Zobaczymy co to jest. Podejrzewam, ze moj problem to jest bardzo zlozony przypadek i byle cieć tego nie rozwiązę. (3/4 ludzi to d****e w tym i lekarze). Potrzebny mi bedzie bardzo dobry lekarz bo to raczej nie wina hormonow. To co sie dzieje w mojej glowie jest bardzo dziwne. postaram sie ogarnac jakies ciekawe ksiazki/podreczniki i samemu poszperac a jak sie uda juz znalesc kogos dobrego to sie z nim porozmawia.. moje problemy raczej nie wynikaja z hormonowa a moze to jest tak banalne, ze wystarczt zbic estro? moje zycie mimo ciągłych staran przypomina piekło ;/ staram sie podejmowac wyzwania ale caly czas towarzyszy mi jakis dziwny stres ktory wrecz mnie blokuje i dobija calkowicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fortrans

Następny temat

dobry żel pourazowy

WHEY premium