SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymiana Umiejętności (Kraków)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 451
Witam,
szukam osoby z Krakowa chetnej do wymiany umiejetnosci na zasadzie takiej, ze by mnie uczyla grapplingu (najchetniej bjj, ale kazdy inny styl rowniez mile widziany) a w zamian ja bym mógł pomoc w nauce angielskiego (mam zdane CAE), matematyki (przygotowanie do matury, ew. cos z zakresy studiów), programowania (C++), albo moge zrobic strone internetową.
Nie mam niestety posrod znajomych nikogo kto by się zajmował chwytanymi sportami walki. Sam mam tylko niewielkie doswiadczenie z grapplingiem ale bardzo chciałbym te braki nadrobic.
Zainteresowanych prosze o kontakt na maila.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Odnośnie grapplingu i nauki, to kto to mówi Samuray...

Ogólnie najstarszym stereotypem na świecie jest chyba uważanie, że sportowiec musi być głupi.

Dla mnie w tej kwestii (to już nie chwytane a uderzane) autorytetami są bracia Kliczko. Władimir - dr filozofii, Witalij - dr metodyki treningu.

Można się poświęcić nauce i sportowi? Można.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2011-03-21 11:41:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Bardzo dziwna propozycja xD Imo jeśli jesteś z dość dużego miasta jakim jest Kraków i masz taką możliwość to zapisz się do klubu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Ludzie których interesuje grappling nie interesuje nauka ...
Tak więc mozesz miec kłopot ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24202
A gdzie bedziesz cwiczyl te wyczyny grapplingowe? W domu na materacu? Czy moze dysponujesz wlasna mata?

100% Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 451
Znam miejsca gdzie mozna tanio wynajac sale z mata. A jak nie to teraz jest wiosna to mozna i na bloniach cwiczyc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Suples na błoniach ...
Oj Gregoriuszu, zdecydowanie zalecamy wycieczkę do normalnego klubu.
"Grappling Kraków" na przykład, Dudu jest ciut kontrowersyjny ale coś tam zawsze objaśni ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 451
Blonia to taka ostatecznosc. Dla mnie najlepiej by było umawiac sie na siłownie w ktorej sa maty.
Chodze na sekcje teraz ale prawda jest taka, ze w dwójke nauka pojdzie nieporownywalnie szybciej niz na sekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24202
czemu dudu jest kontrowersyjny?

100% Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Bo kiedys sie z nim pokłóciłem i mnie "wkontrowersił"

Zmieniony przez - Samuray-X w dniu 2011-03-17 16:13:25

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ludzie których interesuje grappling nie interesuje nauka ...
Tak więc mozesz miec kłopot ...



Nie nie, nie można stawiać grapplerów w takim świetle

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
cos w tym stwierdzeniu musi byc, od kiedy cwicze judo i bjj mniej mi sie chce uczyc, ale moze to i sie starzeje po prostu :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja

Następny temat

Dokrecenie Okreznego

WHEY premium