SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciąg masiv czy Marbo

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawy jest ten HEAVY Python, tylko czy jest warty ok. 900 zł (wyciąg + belka stabilizująca + przesyłka)?>?>?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6210
albo moze sam zrob jakis wyciag wyjdzie Ci tanio ... ja mam robiona cala silke mozesz luknac ... nowe foty od 9 storny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marek3211 Fajna siłka- niestety ja nie potrafiłbym zrobić wyciągu. Zastanowię się nad tym pythonem- jednakże jego zakup trzeba będzie odłożyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
No chłopie chyba cie poje** żeby wydawać 7 stów na wyciąg. Rozumiem zainwestować, ale bez przesady. Szukaj tu na forum, było w ciul tematów o wyciągu masiva i marbo, pincet kilo na tych wyciągach nie będziesz podnosił.

Zmieniony przez - dudpis w dniu 2009-11-15 00:21:16

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1294
Ja mam w pokoiku ten drugi wyciąg czyli marbo. Szybko go sie składa po treningu i dlatego go wybrałem. Gdybym miał duzo miejsca wybralbym ten pierwszy ze wzgledu na dolny wyciąg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damonn- a ten Marbo jak się sprawuje ?> Bez zarzutów ?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1294
Jak na wyciąg wolnostojący to niezle sie sprawuje. Lepszy jest niz np. WYCIĄG GÓRNY DO SUFITU bo cięzar nie lata. Do tego zakupiłem modlitewnik i jestem zadowolony. Robie biceps a zaraz katuje triceps na wyciągu lub robie plecy a pózniej biceps na modlitewniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
damonn a co z wytrzymałością? Nie trzęsie sie cały jak założych troche więcej kilo?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1294
Najwiecej zakładałem 70kg. Delikatne ma trzesienia to normalne jak na jedną sztyce ale jak nie robisz gwałtownych ruchów (nie szarpiesz) a kontrolujesz płynność wykonywanych ruchów to nawet nie odczuwasz takich delikatnych machań. Nie martwisz sie o ciezar jak np. w wyciagu do sufitu, ze ciezar lata w prawo i w lewo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dudpis- a Ty, który byś wybrał- masiv czy marbo>?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Definicja sportów siłowych

Następny temat

Rocky-soundtrack

WHEY premium