SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


NO JAKIE SKUTKI UBOCZNE MAJA STERYDY NA DALSZY ROZWÓJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Kojot,weź ty się człowieku do roboty,poczytaj, zacznij zdobywać wiedzę na temat tego sportu,a nie za wszelką cenę łapiesz się za koksy.
Twoje d****ne pytania można znaleźć w każdym poście,w każdym poście ci to odradzamy,a ty dalej swoje. Poje`bany jesteś czy co? Nic do ciebie nie dociera,weź te koksy wszystkie naraz i zdychaj frajerze bo jesteś za głupi na ten sport!!!
Nie mam już siły uświadamiać na chama takich jak ty!!!
KOKSY NIE SĄ DLA CIEBIE> Zrobisz sobie krzywdę dzieciaku,czy tak ciężko Ci to pojąć?

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Badam grunt pod stopami, gdzie mi k**wa z butami?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytałem duzo o koksach


jak powiedział jeden paker zycie jest za krótkie zeby byc małym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Zaklocenie gospodarki hormonalnej za pomoca sterydow w wieku dorastania (czyli w wieku gdy twoj naturalny poziom testosteronu dopiero sie stabilizuje i w ostatecznosci osiaga normalny dla mezczyzny poziom) moze spowodowac ze ten poziom bedzie odbiegal od normy i bedziesz mial problemy hormonalne takie jak: przedwczesne lysienie, w wieku 30-40 lat problemy z potencja takie jak maja dziadki (chyba chcesz bzykac jak najdluzej ?), z***ana przemiana materii (klopoty z otluszczaniem sie) i rozne inne dolegliwosci np.kostne.Pozwol sie rozwinac organizmowi prawidlowo, a dopiero potem mysl o koksach. Bo jak teraz sobie spieprzysz uklad hormonalny, to potem przewdwczesnie bedziesz cierpial na dolegliwosci,ktore normalnie powinny wystapic za 20-30 lat,bo po prostu teraz organizm chce zrobic z ciebie normalnego mezczyzne,a ty mu wejdziesz w droge sterydami,hamujac prawidlowy rozwoj,a nawet hamujac niektore cechy meskie.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klejcun dzieki za porade pomysle o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w jakim wieku u faceta gospodarka hormonalna i sprawy dojrzewania, zwrosu itp. są juz zakończone. Moze zeczywiscie poczekam az juz sie wszystko ustabilizuje i wtedy pomysle o koksach. Przeciez nie zbawi mnie np. rok czy nawet wiecej jak i tak juz tyle przezylem bez koksowania

HOLD MASS IN YOUR ASS!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ok. 21 roku zycia, ale u niektorych moze byc to troche wczesniej lub pozniej, zalezy od czlowieka.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klejcun to ja mam jeszcze pytanie co do tego gino prog. które może wystąpiuć przy dece bo troche o tym czytałem i są sprzeczne opinie np. na stronie http://strony.wp.pl/wp/przasnyszhardzone/proviron25.htm pisza ze moze on jedynie spowodowac gino a nie zapobiec, co o tym sadzisz?

Drugie pytanie to czy przy 7ampułkach moze wystąpic gino prog. alboo czy sa duze szanse?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To moze ktos inny mi odpowie?
Kiedy najczesciej wystepuje (w który tyg.? na poczatku cyklu czy pod koniec a moze po cyklu)??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze Nowy że masz zamiar zainwestować jednak w ampułki. A może już zainwestowałeś... ?

HOLD MASS IN YOUR ASS!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Mr Gochan

Następny temat

"Czerwona Metka?"

WHEY premium