SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

World of Warcraft plus dodatki plus postacie.

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3070
Witam jak w temacie mam do sprzedania World Of Warcraft wraz ze wszystkimi dodatkami. Na koncie znajdują się dwie postacie

-Warlock 75
-Warrior 70

Konto nie banowane, na serwerze jest jedna z największych polskich gildi. Miedzy innymi jako pierwsza gildia robili heroiki. Teraz już raiduja 25 osobowe raidy. W gildi mam kilku znajomych wiec załatwił bym kontakt i przyjecie.

Do gry dodam wszelkie ważne strony i fora na temat WOW. Powiem również jakie mody zainstalować do gry żeby grało się o wiele przyjemniej. (oczywiście mowa o modach legalnych, za które nie dostaje się bana)

Cena jaka mnie interesuje to ok 400zł do negocjacji. Finalizacja kupna może być przeprowadzona przez Allegro, mam 160 pozytywów i zero negatywów wiec można mi zaufać.

Pozdrawiam

..."Trochę kultury ku**a"

Mój dziennik, zapraszam ! http://www.sfd.pl/NDRain/Dziennik/Mega_redukcja-t506009.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie rolki???????????

Następny temat

Hydroxycut Hardcore 86 tab 70zl

WHEY premium