SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witalij Porównuje brata do Muhammada Ali

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Witalij Kliczko (40-2, 38 KO), starszy brat najlepszego obecnie pięściarza wagi ciężkiej, porównał Władimira Kliczko (55-3, 49 KO) do żyjącej legendy - Muhammada Ali.

- Sobotni Samuel Peter był znacznie lepszy od tego sprzed pięciu lat, ale nikt nie może pokonać Władimira. Peter był w znakomitej formie, nie wysiadał kondycyjnie i od początku był agresywny, a pomimo tego mój brat nie przyjął prawie żadnego uderzenia i po walce czuje się znakomicie. Władimir udowodnił, że jest z innej ligi i nikt nie ma z nim szans - twierdzi 39-letni Witalij.

- Przed walką telewizja pokazywała urywki, które porównywały mojego brata do żyjącej legendy - Muhammada Ali. Myślę, że osiągnięcia Władimira dorównują temu, co zrobił w swej wielkiej karierze Ali. Jedyna różnica polega na tym, że mój brat nie ma wartościowych przeciwników, a Ali miał Smokin' Joe Fraziera, Big George'a Foremana i kilku innych, którzy mogli mu zagrozić. Dziś nie ma na horyzoncie nikogo kto mógłby sprawić problemy Władimirowi. Jeżeli jednak porównamy umiejętności, stategie i sposób w jaki dominują nad rywalami, to dochodzimy do wniosku, że Władimir Kliczko jest na tym samym poziomie co Muhammad Ali - powiedział "Dr. Ironfist".

bokser.org

Nie podoba mi się te porównanie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
- Starszy Foreman mógłby przysporzyć Alemu znacznie więcej kłopotów - uważa legendarny trener Angelo Dundee, który 30 października 1974 roku stał przecież w narożniku Muhammada Ali, gdy ten boksował z faworyzowanym George'em Foremanem.

- Starszy Foreman był bardziej opanowany, nie bił takimi dzikimi ciosami i czekał cierpliwie, by w końcu zmiażdżyć swojego rywala. To byłaby trudniejsza i cięższa przeprawa - stwierdził 89-letni już Angelo.

Zapytany o szansę Alego w potencjalnej walce z braćmi Kliczko, Dundee bez wahania wskazuje na swojego byłego podopiecznego - Ali mógłby zastopować ich obu. Po prostu doskonale radził sobie z dużywi rywalami. Oni mu pasowali. Szybkość Muhammada byłaby tu kluczowa - zakończył utytułowany trener.

bokser.org
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
No cóż, Vito kocha brata...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Bez jaj... Nienawidzę stylu Ukraińców, a porównanie Władimira do Muhammada to duuuża przesada. Ali tworzył niesamowite show, zdobył też więcej od Kliczko. Panował w bardzo dobrych latach dla boksu zawodowego. Nie sądzę żeby taki Władimir zdobył mistrzostwo świata w latach 90... a czasy Alego? Już Foreman pokazał jak się wtedy boksowało.
Ali latał jak motyl i gryzł jak pszczoła, Kliczko to wysoki bokser i... nie wiem właściwie jakie ma on atuty. Długie ręce, siłę... a Ali to legenda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Władymir jest wzrostu Alego :)
Nie ma co się ciskać, chyba nikt kto obejrzał jakieś walki Alego nie weźmie tego poważnie...
Dla mnie zabawne dosyć tylko jest to, że Władymira wynosi w górę bokser, który jest od Niego lepszy..
Bo tak jak Władymir bardzo mi się spodobał w ostaniej walce, był świetny, tak tym bardziej po tym jestem przekonany że Witalij,jest lepszy, i to o klasę .

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-09-13 21:26:47

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Władimir ma chyba 198,a Ali 191.

Ali i tak by zmucił Władimira,takie jest moje zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
A mnie się wydaje że Kliczko jest "troszkę" wyższy .
Mnie tam wisi co ten Ukrainiec mówi, ale jak pojechał z tekstem że Władek jest na tym samym poziomie co Ali, to... to mnie trochę zażenowało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Kliczkowie wydają się tacy gigantyczni, bo dzisiejszi HW to kurduple, taka prawda.
Inna sprawa, że są potężniej zbudowani i szybcy jak na tą budowę, zwłaszcza Wład.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Vitek się rozmarzył...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Co nie zmienia faktu że Władek jest wyższy o dobre 9 cm :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
A mi się wydawało że Ali i Foreman mieli po 197....(nie twierdze że dobrze pamiętam, ale gdzieś było porównanie przed ich Walką )
A Włado ma zdaje się 198...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Sie Witek rozpedził...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy system walki tactic combat wasze opinie

Następny temat

Gazówka - pas - konsekwencje

WHEY premium