SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol pod BJJ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
Bede robił cykl ze ze 150tabletek Stanazolu 10mg iczy odblok jest wogle potrzebny? Jesli tak to czy na odblok wystarczy jakis dobry booster testosteronu w stylu HYDRAPHARM Testodex
lub IRON LABS PCT Xtreme ?
Czy moze coś innego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
Spoko i dziękówa za odpowiedz


Zmieniony przez - Berimbolo w dniu 2013-09-15 02:50:40

Zmieniony przez - Berimbolo w dniu 2013-09-15 02:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
sam cykl na winie jest bezsensowny. Stawy sobie rozj**... Ja bym z propem dał jak coś.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
Tylko ze ja nie chce zrobic masy.... Waga ma zostac jaka jest tylko chodzi o wzrost siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
jesli chodzi ci o siłe lepszy byłby oxandrolon można solo pocisnąć nie ryje stawów daje sporo siły przy małym wkładzie masy.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
Wiem wiem tez chciałem oxy ale nie było i mam winko i na poczatek musi mi starczyć... Prosił bym o odpowiedz na pytanko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
jak juz musisz to kup chociaż jakieś odżywki na stawy typu flexit drink , kolagen itp. Co do odbloku jakie dawki chcesz brać? i jaki okres?

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
3 x 10 mg dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
okolo 30-40 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
na staey biore sporo bo 1. Animal flexa 2. Cissusa i dodatkowo 3.kwas hialuronowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
wino silnie nie blokuje. Mozesz zapodać 12h po otatnim tabsie listek clomidu ale nie koniecznie będzie potrzebny, zwykły booster testa np DAA powinien dać rade.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
samo DAA wystarczy czy wziac cos w stylu IRON LABS PCT Xtreme (Inhibitor aromatazy)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na poprawę definicji

Następny temat

Prop+ Anavar + stanol

WHEY premium