SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol plus prop , bujna fryzura super saiyanina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIEK: 26
2. WAGA: 81
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 115
-udo: 59
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA:
Rotacja
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilka głównie teść solo , raz plus winstrol
8. TRENING: 9- 11 treningow w tygodniu
9. CEL CYKLU: zwiekszanie sily statycznej, doredukowanie ok 2 tygodnie I później lekka masa na zdrowych cukrach
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 lata temu prop solo
11. POZIOM BF%: nisko
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): umiarkowanie
13. STAN ZDROWIA: moze byc
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola lysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
Trenuje z waga ciała, nie sprawdzałem się dlugi czas z obciążeniem

Cześć wszystkim. Jestem Po długiej letniej przerwie od ostatniego cyklu. Mam wrażenie Że dochodzę do maksimum możliwości 'na sucho', a mam pare rzeczy do zrobidnia.

- chce zbić tłuszcz do 'maksymalnego 'poziomu na pare dni, chodzi o nagranie paru materiałów z drążka
- wzmocnienie siły statycznej- mam pare blokad, których juz nie jestem w stanie ominąć. Głównie chodzi o zwis do back levera I fronta na jednym ręku.
(Waga nie jest przeszkodą, sprawdzałem sie nie raz na kilku kilogramach w dół i lepsza sprawność mam przy tej objętości miesnia).
Generalnie czuje że mogę to zrobić, ale ciało juz nie daje rady.

I teraz tak

Obecnie jestem na redukcji- 5 tydzien,- dieta jest dopieta- mimo to poziom tłuszczu zatrzymał się na pewnym poziomie I balansuje delikatnie w ta I wewta . Jak bardziej schodzę z węgli zaczyna się Już mocny
Katabolizm.

Stad przyszedł pomysl zeby ruszyć jeszcze raz na saa.

Pare poprzednich cyklu z paru lat wstecz składało się głównie z testosteronu solo, jednak efekty siłowe były niewiele urozmaicone względem tych 'na sucho'. Pamiętam za to jeden raz kiedy pojechałem do tego wino i progres był bardzo zadowalający. Moi drodzy oto pytania do was:

- jak moge ograniczyć wypadanie wlosow( ktore wlasnie tylko przy winstrolu zauwazylem )
- czy mogę użyć innego środka zamiast winstrolu ktory podobnie pomoże w zdobyciu paru jednostek mocy
- jaka jest minimalna dawka I sensowny okres przyjmowania tego środka

- jeżeli winstrol powoduje wypadanie włosów przez blokowanie estrogenow, to czy mając na uwadze wlosy, nie lepiej zarzucić go podczas pierwszych tygodni cyklu ?

Czyli generalnie, chce zachować troche czupryny. A ostatnie użycie winstrolu wyszlo na spory minus w zakolach. Prosze o jakieś sugestie. Środek tez moge zmienic. Dopiero zacząłem wbijać propka

Jadę 1- 8/9 prop. Pozdrawiam byki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podbijam temat .

Efekty 70 - 100 mg oxy ed będą porównywalne do 40 mg ed winstrolu?
Polecialbym wtedy 6 tyg na oxie do odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na samej oxie padnie libido. Oza nie wysuszy jak wino ale utwardzi i da podobny przyrost sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i o to chodzi. Podupczyc jeszcze zdążę.

Dmq . Tylko teraz z tym propem wychodzi tak ze bede jechał oxe na sucho. Dac setkę czy brać te 60 z poprzedniego tematu


Zmieniony przez - Haszysz94 w dniu 2020-02-01 22:12:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
60 styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra będzie teraz 4 dni przerwy w dostawie teścia do następnego szota. Nie zanurzyć to gospodarki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zrobiłeś 2 strzaly. Nawet Cię nie zablokowalo. Masz coś na estradiol wgl czy o tym nie pomyslales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest nolva. O to głównie mi chodzi czy nic nie podskoczy . Nie mam jak zrobić badań bo jestem na obczyznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie szło
prop 100mg e2d 1-9
oxa 60mg ed 4-9

Jak z odvlokiem?
Starczy 5000uj hcg? Jak tak to jak to brać? Czytałem wiele opinii . Niektórzy polecają zastosowanie dawki uderzeniowej domiesniowo inni odradzaja i zalecają od razu iniekcje podskórne w małych dawkach na raty.
Teorii tyle co ludzi, a jak to zrobić najlepiej po takim małym cyklu.

I numer 2. ile clomu i czy nie lepiej nolva





Zmieniony przez - Haszysz94 w dniu 2020-02-03 02:39:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
5000 hcg moze byc malo. Daj 1666iu co 2 dni najlepiej 10,000. Potem badanie testosteronu czy skoczyl przynajmniej w norme i estradiolu i prolaktyny czy nie trzeba zbic. Jak beda normy to clomid+nolva po 1 tab i po 20 dniach badania fsh lh czy ruszyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te 1500 bic w mięsień czy pod skore
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino pomocy

Następny temat

Wyniki badań morfologii

WHEY premium