SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol!! Czy to Podróbka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
wszystko co mądre zostalo juz powiedziane

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobrze ale W takim razie skad sa w nich druciki. Skoro to wy***ki?? Czyli w takim ukladzie sprawy drucik wcale nie swiadczy o orginalnosci towaru. I wszyskie zalozenia odnosnie winstrolu polegajace na sprawdzeniu autentycznosci wina glownie bo obecnosci drucika sa bledne!! A szukalem w archiwum i w kazdym poscie na ten temat pisza ze jak jest drucik to jest ok. Czyli co? Wszyscy znawcy w dziale sa w bledzie?? I co powiecie na to?? Bo jak dla mnie to jest ciekawe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie wypowie sie ktos kto mial z tym winem doczynienia?? Bardzo prosze o pomoc. Chce juz zaczac kuracje a nie wiem czy wstrzykiwac sobie to wino czy zalatwic inne. Bo w koncu druciki sa wiec to jest podobno oznaka ze jest dobre. Ale inne fakty mnie zastanawiaja. Np. Nieregularne koncowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
tez mi sie do tej pory wydawalo ze drucikjest gwarancja autentycznosci, ale nierowne ampulki daja duzo do myslenia

sam ostatnio mialem winko zambona z drucikiem, ampulki byly rowne, a osad wytracal sie bardzo szybko - w lodowce juz pouplywie kilku godzin

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Witam ,widze nawiazala sie bardzo ciekawa dyskusja na temat autentycznosci winka :). Powiem Wam drodzy koledzy ze do niedawna sam mialem watpliwosci co do towaru bez drucika ,ktore trafil w moje rece .Dalem znajomemu do przebadania, jedna ampulke bez i jedna z drucikiem. Bylem BARDZO zdziwiony wynikiem testu ... w obydwu ampulkach byla ta sama substancja (stanazolol).Czyli jak widac drucik w wiekszosci przypadkach juz nie swiadczy o autentycznosci winstrolu ,napisalem w wiekoszosci poniewaz mialem kilka ampulek lewego "winka" rowniez BEZ DRUCIKA ,ale wykonanie Tych ampulek bylo bardzo tandetne ,napisy schodzily z ampulki przy mocniejszym potarciu ampulki o material (np. koszulke bawelniana) Osad nie oddzielal sie od wody i ampulki byly ciut nizsze od Oryginalu o jakies 3-4mm.
Szkielet: Piszesz ze masz 1 ampl winka ze starszej serii (napis WINSTROL pisany DRUKOWANA czcionka)...jak dotad nie spotkalem sie ani razu jeszcze z podrobka tej serii ,moze dlatego ze wczesniej nie podrabiali winstrolu na taka skale jak dzisiaj,a byc moze ze mialem szcescie i nie dostalem od dostawcy takiej wy***ki ? . Co do roznicy oddzielania sie substancji od wody w ampulkach ,jest ona nie istotna ,nigdy mi sie nie zdarzylo aby osad oddzielil sie od wody w wszystkich ampulkach idealnie ,co do mm'tra. Zawsze ktoras ampulka odstawala to mm'etr w ta ,to mm'etr w tamta . I jeszcze jedna sprawa ,piszesz o szczytach ampulek , piszac nieregularny chodzi Ci o to ze kazda ampulka ma inaczej zakonczony szczyt ,czy chodzi Ci o wysokosc ampulek ?. Ogolnie mowiac w 80% sadze ze masz legit towar,gdybys podeslal fotki to powiedzial bym Ci wiecej na ten temat.
Tak wiec rozstrzygajac kwestie drucika ,wersja Z drucikiem i BEZ drucika dziala ,sam testowalem na sobie i na kilku znajomych . To tyle co moge powiedziec na temat Twojego towaru szkielet.

PS. Jesli jednak nadal boisz sie wkluwac ten winstrol to zawsze mozesz mi go podeslac Nie obraze sie

:) Pozdrawiam ! :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Pio za odpowiedz. To jest to o co mi chodzilo. A wiec tak. Napisy sie nie zdzieraja nawet jak prubuje to zrobic paznokciem. A mowiac o nieregularnych szczytach chodzi mi o to ze ampulki nie sa idealnie owale. Zdarzaja sie na nich deformacje. Taka przykladowa deformacja byla wlasnie w archiwum na jednym ze zdjec. Wypowiadales sie w tamtym poscie. A wysokosciowo ampulki tez sie roznia. Tzn. nie wszystkie sa takiej samej wysokosci. Zdarzaja sie wyzsze lub nizsze 0 1mm od pozostalych. A po 4 dniach stania stosunek wody do osadu wynosi 1/4 osadu i 3/4 wody. Moze wrzuce jutro zdjecia jesli zalatwie aparat cyfrowke! Dzieki i narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Oto zdjecie czesci lamp. Tych ktore maja najbardziej znieksztalcone koncowki. Oczywiscie kazda z nich ma drucik. Zaraz bedzie nastepne. Ampulki na zdjeciu nie stoja tylko leza bo tak mi koles zrobil zdjecie. Mial kijowy aparat i nie dalo sie zrobic lepszego zblizenia bo obraz sie rozmazywal. Zaraz wrzuce nastepne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A tu jest zdjecie samych koncowek. Oczywiscie ampulki nie sa rowno ulozone dlatego moze sie wydawac ze jedne sa dluzsze lub krotsze od innych. W rzeczywistosci to jest kwestia 1 mm. A na tym zdjeciu lepiej widac deformacje szczytow. I co powiedzie teraz?? Kazda z lamp ma drucik!! Wiec orginal czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
nie bede sie rozpisywal,bo polemika typu 'mnie sie wydaje' jest bezsensowna.Prawda jest taka ze watpliwosci beda zawsze niezaleznie od tego ile glosow jest za a ile przeciw.osobiscie wladowalbym je bez obaw(jesli chcesz,to przeslij te ampy do mnie,walne i powiem Ci czy zadzialaly)
Wal smialo.
pzdr

mars

mars

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron cyprionate

Następny temat

Ginekomastia po propionacie?

WHEY premium