SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino + Amin Anabol Prof.+ Glucosamine Flex (stawy) + Omega 3 + Whey Isolate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Witam zamierzam brać winko z odrzywkami , jestem osoba o niskiej wadze ( 63 kg) sylwetka wysportowana umiesniona , Trenuje sporty walki jakis juz czas mam 23 lata, Powiedzcie jak brać Winko ( balkan ) ? Czy te wszystkei produkty beda warte wszystkiego celu ? Cel jest taki zeby nabrac jeszcze wygladu , sily .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Hitec Nutrition Anabol Amino Professional 200 kap
Olimp Glucosamine Flex 60kaps
Olimp Gold Omega 3 Sport Edition 120kaps
Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2000g


Zmieniony przez - Walkos w dniu 2012-07-09 10:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie am sensu brać wina solo pod sw, szkoda stawów, nie myśl, że glukozmina coś Ci tu pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
no wlasnie myslałem szczerze nad osłonkami na stawy , Mówisz ze to nie bedzie sie dobrze komponowac z reszta ? a co tu doradzic mozna , ogolnie nie chce osiagac masy , moze max ( 2-3 kg) bo trenuje w zawodach w ktorych jestem w niższych wagach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
chodzi ot o, że wino solo to kosmetyk, zbyt nie odczujesz i nie zauważysz jego działania, przy treningach pod sw bez dodania nandro czy testa raczej się nie obędzie, czego wogóle oczekujesz po tym winku? https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
1. WIEK: 22
2. WAGA: 63
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 35 cm
-klatka: około 100 cm
-udo: 51
-talia: 71
5. STAŻ NA SIŁOWNI: hmm z 2 lata
6. DIETA:
-białko: bede jadł , Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2000g
-węglowodany: brak
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ----
8. TRENING: pod sw
9. CEL CYKLU: siła, wytrzymałosc
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -----
11. POZIOM BF%: -----
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szczupła , tendencja szybka do chudniecia , ciezko z przytyciem
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90 kg
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad: nie wiem
Co doradzicie?


Zmieniony przez - Walkos w dniu 2012-07-09 10:59:57

Zmieniony przez - Walkos w dniu 2012-07-09 11:01:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w polu dieta chodzi o podanie ile b/t/w na kg wagi wogóle nie jesz węgli i chcesz siłę robić?jak nic do tego wina nie chcesz dodać to już lepiej oxę weź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
co tu duzo gadac ograniczam wegle, jem tylko przed treningami, moja sylwetka jest no lekko ale to naprawde lleciutko wyuszona . A to to ta Oxa? . lezy w szafce dobre winko tylko tak postanowilem jeszcze przed braniem skonsultowac sie z wami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja nie polecam wina solo, zwłaszcza pod sw, może inni coś innego poradzą, jak chcesz siłę robić to kalorie będziesz musiał podbić, najlepiej z dobrych wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
no to teraz mam metlik w głowie, wiem ze na stawy siada Wino , moze to jest nie korzystne w SW. No to czyli odstawiac winko , lub komuś sprzedac mi postało pewnie tak .? chyba ze cos w tabletkach mozna cos wybrac . ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a igieł się boisz?oxa pod sw się sprawdzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

META + DEKA !!! pomoc

Następny temat

Anapolon-jak dokładnie...

WHEY premium