SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko z propem ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
1. WIEK:19
2. WAGA: 70
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 112
-udo:
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata z małymi przerwami
6. DIETA:jest
-białko: 2
-węglowodany: 5-6
-tłuszcz: nie licze nie mam tendencji do tycia
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:2 cykle,pierwszy omka 4 tyg po 500mg ,drugi prop 6 tyg po 400mg na tydzien, do kazdego cyklu meta .
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: zalezy mi na nabraniu około 5 kg suchej masy
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: nie pamietam dokladnie ale cos około 5 miesiecy
11. POZIOM BF%: niski
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -----
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130kg
-martwy ciąg: serie robie 110kg po 10 razy nigdy nie sprawdzalem ile podniose max
-przysiad: robie ale malymi ciezarami mam male problemy z kolanami

PYTANIE:prosze o porade w dobraniu srodkow i rospisaniu cyklu wraz z odblokowanie. Moim celem jest nabaranie okolo 5 kg suchej masy. Myslalem nad takim cyklem;

1-4 meta 25 mg ed
1-6prop 100mg e2d
4-8wino jednak nie wiem jakie dawki przyjmowac

prosze o ocene cyklu lub zaproponowaniu czegos innego

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
Jeszcze bys sie zdziwił ehhe nie mam pojecia o podstawachnie wnosisz mi nic nowego pisz o cyklu piprzycie głupoty o tym ze diety nie mam chyba napisane jest ze jest mam tendencje do chudniecia.Jakbym pisal o pomoc w diecie zmienil bym dzial na diete nie narzekam wiec moge sie brac za koks :).cykl tak zrobie

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cos chyba dieta kuleje prawda ??? Test + metka i masuj chlopie, dalbym dlugi estr np Enana lub Cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
staram sie z dieta jem 6 razy dzienie i przewaznie staram sie zeby byly to pelnowartosciowe rzeczy ogolnie nie narzekam na jedzenie ale dzieki za porade popracuje nad dieta

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Chyba słabo się starasz skoro po 2 cyklach masz dalej niedowagę, zamiast walić koks poszukaj niedociągnięć w diecie i treningu

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
juz mowilem staram sie trzymac diete ale jak sie nie pracuje to trudno narzucic rodzica zeby kupowali specjanie cos dla mnie jem to co mam w lodowce jedyne co kupuje z wlasnej kasy to platki owasiane musli orzechy i piersi z kurczaka i bialko pytalem o cykl a nie o diete jakbys mogl odpowiedz na pytanie w temacie

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
1-8 e2d 100 mg prop
5-9 wino ed 30 mg

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12396
Witam

Ma pytanko jadę wino z propem i kończe właśnie 6 tydz i mam pytanie czy mógłbym na ostatnie 3 tyg dać m drola po 10 mg ed
mój cykl
prop 1-8 100mg e2d
wino 3-7 20mg ed
a mdrola chciałem dać 7 -9 po 10 mg ed czy miało by to sens ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
zaloz sobie osobny temat to otrzymasz pewnie odpowiedz

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
chłopie na doping masz to i na diete powinieneś mieć....

to tak jakby kupić samochód, ale nie jeździsz nim bo nie pracujesz..

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
a czy ja napisalem ze nie mam diety??? moze nie jest dopracowana w 100% nie bede ci pisal co dokladnie jem.Zreszta wszyscy pisza o diecie a pewnie sami ja nie trzymaja.Jak nie wiesz co jem to po co piszez popraw diete ???? wartosci wpisalem przyblizone.pytalem o cykl wiec pisz na temat a dieta sie nie przejmoj.

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
nie masz pojecia o podstawach i koks w Twoim przypadku to strata kasy dzial "odżywianie" , tam sie treaz udaj.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po prolo i winie

Następny temat

Rzezba Pomocy!!!

WHEY premium