SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko + Prima jaki cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
właśnie,że jest ważne!!masz 90 pasie przy 165 cm a celem Twojego cyklu jest masa??jak mamy Ci rozpisać cykl na prime skoro nie masz primy??nie umiesz wpisać swoich pomiarów, swojej diety,a za koks się łapiesz??nikt Ci ie pomoże bo w ten sposób byśmy Ci tylko zaszkodzili, po co zadajesz pytania skoro nie chcesz zaakceptować odpowiedzi w nawet tak prostej kwestii jak oryginalność Twoich środków, wytłumacz mi jak prima może być orginalna i kosztować w hurcie tyle co prop??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mamy Ci rozpisać cykl na prime skoro nie masz primy?---> skąd wiesz że nie ma primy? Jeśli gdzieś to napisał a ja nie doczytałem to zwracam honor ale nie rozumiem praktyki "W pl nie dostaniesz legit primy i oxy". Po co to? Może ma na tyle dobre dojścia że dostanie legit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
oczywiście, że może dostać legit, ale chyba nie wierzysz, że z ip??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Prime i oxe dostanie, ale nie z tej firmy w pl, npp mieszane z propem stawiam na to 100%. Raw material primy jest jako jeden z nielicznych drogi (kiedy np deca i eq kosztuja te same psie pieniadze), wiec ladowanie kase w niepewnego undera to glupota. Albo schering, albo homebrew, albo nie ma co rozpisywac cyklu z prima bo w niej nie ma primy. Proste jak drut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
nie ma primy bo jeden flakon to jest ch*uj wielki i starczy na 10dni do tego wino firmy IP to--->super stuff

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
PS. 600 primy ew jako baza przez 10-12 tyg, dobor reszty srodkow dowolny, jezeli wierzysz ze tam masz prime to prosze bardzo, ale jak juz ci napisali, jeden flakon ci nie starczy nawet na cwierc cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
jak już to ma PRIME z IP!! ;/
winko z EAP ....
Prima na 10 dni? no jeżeli uważasz że to prop to tak .....
;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
Widze ze nikt nie ma pojecia o czym mowa . . . trudno .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście uznaję tylko aptekę. Środki można bez problemu zmienić tak że chce cykl na primie to dostaje cykl na primie. Nie każda apteka jest teraz pewna ale wiem że są dobre undery chociaż zawsze polecam środki apteczne bo wiadomo że są wyżej w hierarchii.

600mg primy trochę za dużo wg. mnie przy tej wadze i stażu z saa.

Odpowiedzi kilka dostałeś więc się tak nie fochvj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
Ja planowalem zrobic tak : 1-8prima 200mg ew
1-8wino 30mg ed
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy 1 cyklu

Następny temat

epithin-E

WHEY premium