SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko + Prima jaki cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
200mg przy tak krótkim czasie podawania to za mało, gdybyś cykl ciągnął dłużej bo jak wiadomo primę można bić nawet latami to dawka mała. Daj 200 e3d wino oral skróć do 6 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 853
i wino ja proponuje nawet 2-8tyg lub nawet 3-9 ponieważ prawie wogóle nie blokuje i może wrzucić jeszcze z 2 kg :) kiedy po prime będziesz przyblokowany :)

hmmm forumowicz przede mną jako jedyny sypnął radą :)

Zmieniony przez - ghoster w dniu 2009-02-24 09:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
Z tego co pisze na tej stronie http://sterydy.net/sterydy/primobolan_depot wydaje mi sie ze 200mg ew bedzie dobrze ze wzgledu na moja mala mase i maly staz w saa . . . I okres aktywnego poltrwania jest 10-14 dni wiec stezenie nie powinno spasc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tu wszyscy radzą inaczej i powszechna jest opinia, że 400-600 mg tygodniowo to minimum, pamiętaj, że strony jak ta, którą podałeś często tworzone są przez typowych teoretyków..... a jak teraz szkoda Ci kasy na dokupywanie towaru trzeba było popytać zanim zdecydowałeś się na primę;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już pisałem wyżej że przy krótkich cyklach na primie dajesz większe dawki. Jak byś chciał ją ciągnąć kilka miesięcy(minimum 5) to dawka 200mg ew by starczyła ale nie przy dwu miesięcznym cyklu. Prima jest środkiem słabym i 200mg możesz w ogóle nie odczuć w takim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
Akurat Prime mam za bardzo dobra kase ;) wiec spokojnie moglbym sobie jeszcze pozwolic na 1 flakon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
Powiem tak : Kupilem to od chlopa . . . on kupil dla siebie 2 flakony ale on walil 70mg e5d i poszlo mu 5kg razem z tym winkiem . . . I po porstu zostal mu jeden flokon wiec mi go sprzedal . . . Wiec albo stezenie jest duzo wieksze niz pisze na flokonie albo nie wiem . . . moze nie doceniacie tego srodka po prostu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
albo może w końcu przyznasz nam rację i powiesz,że tam jest prop,skoro są takie przyrosty to na bank nie am tam primy, legit prima to środek do długotrwałych, powolnych przyrostów,to ze primę z ip masz za bardzo dobrą kasę nikogo nie dziwi, w końcu w hurcie wszystko z ip ma taką samą cenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133
Dobra nie bd sie z wami klucil . . . watpie zeby flakon propa kosztowal 60 zl :) i tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli znajomy zrobił 5kg na primie i winie to faktycznie tam albo jest prop albo żarł jak opętany i nie ćwiczył. Albo zrobił 5kg masy na primie i winie i jest ewenementem. Najtańszy prop może tyle kosztować. A jeśli płaciłeś tyle za primę to ktoś na tym nieźle stracił albo ty albo dil. Ty bo tam nie ma primy, dil jeśli tam jest prima w co w tej chwili wątpie.

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2009-02-24 15:49:17

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2009-02-24 15:50:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy 1 cyklu

Następny temat

epithin-E

WHEY premium